Наша група ВКонтактах:

«    Вересень 2017    »

Графік проведення міських методичних об’єднань педагогічних працівників навчальних закладів міста Хмельницького в серпні 2017 року

Переглянути

Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році

Натисніть тут

Структура Хмельницької СЗШ І-ІІІ ступенів №15 імені О.Співачука 2017-2018 навчальний рік

І семестр

1 вересня - 27 грудня 2017 року

осінні канікули

30 жовтня по 05 листопада 2017 року

зимові канікули

28 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року

ІІ семестр

15 січня - 25 травня 2018 року

весняні канікули

26 березня по 01 квітня 2018 року

додаткові канікули для учнів 1-х класів

з 19 по 25 лютого2018 року.

Сьогодні в школі відбулося Свято Останнього Дзвоника. 63 раз пролунав останній дзвоник в нашій школі. Щиро вітаємо випускників та їх батьків з цим святом. Бажаємо випускникам успішно здати ЗНО та досягти усього омріяного.

Свято останнього дзвоника

В рамках світового тижня інформатики з 5 по 11 грудня учні 4-11 класів нашої школи долучились  до глобальної освітньої акції #ГодинаКоду (Hour of Сode). Учні ознайомилися з основами написання коду програми.

Година коду

Доброго дня, шановні гості сайту!
    Учнівське об'єднання "Лідер" цієї осені долучилося до конкурсу мобільних фільмів. Просимо підтримати наші роботи "Проскурівська 1, 2, 3" за цим посиланням
    Для голосування потрібно натиснути слово "Голосування" та поставити мітку біля назви відео Голосування
    Переглянути роботи конкурсантів можна тут
    Щиро дякуємо за підтримку!

Інформація про виділені кошти з міського бюджету  на потреби школи  за 9 місяців 2016 року

У рамках святкувань, присвячених відзначенню 585-ї річниці Хмельницького, 25 вересня 2016р. з 11 до 13 год усі бажаючі мали нагоду відвідати майстер-класи з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. На майданчику біля ТЦ "Дитячий світ" нашу школу представляли учні 8-А класу. Дівчата майстрували віночки із паперових серветок та співали пісень. Хлопці підтримували, розважали жартами та навіть акомпонували на гітарі (Коломієць Артур). Усе це супроводжувалося виставкою художніх робіт. Особливо привертали увагу твори Коломієць Вероніки (8-Б) та Свистуна Михайлика (5-А).
    Дякуємо усім, хто долучився до заходу!
    Тисни ТУТ щоб побачити відео
    День міста Хмельницького
» » Історія школи №15

• Оціни:
  • Переглядів: 2285

У березні 1951 року на засіданні Виконкому міської ради було прийнято рішення виділити ділянку по вулиці Старобульварній № 37(тепер Гагаріна) під забудову нової середньої школи на 400 місць і в 1952 році школу було збудовано. Нашій школі вже 56 років, це одна з найстарших шкіл міста. І тоді у ті далекі 50-ті почали закладатися шкільні традиції, які ми цінуємо і бережемо сьогодні.

Історія школи №15

Ішли роки і приміщення школи по Старобульварній не відповідало вимогам часу, ставало замалим для учнів, кількість яких з кожним роком збільшувалась. У 1981 році було збудоване нове приміщення школи по вулиці Котовського 125/1 (тепер Проскурівського підпілля) на 1200 учнів. Активна участь у будові оснащенні та відкриті нової школи було здійснено її тодішнім директором Коваленко Олександром Михайловичем.

Історія школи №15

Минали роки і школа №15 зазнає реконструкції не тільки у новобудові, але і у впровадженні новітніх педагогічних технологій.

З 1999 року її очолила принциповий та вимогливий керівник Блажиєвська Валентина Миколаївна. Під її керівництвом школа у 2002 році здобуває статус спеціалізованої загальноосвітньої з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів. Оновлено кабінети інформатики, фізики, хімії, технічної та прикладної праці, Створюються кабінети української мови та літератури, ділового мовлення, безпеки житєдіяльності та допризивної підготовки.

З приходом у 2002 році талановитого та ініціативного директора Вересюка Миколи Петровича школа набуває додаткового затишку, озеленено поверхи та фойє, здійснений капітальний ремонт класних аудиторій та інших приміщень.

Сьогодні у школі вивчають поглиблено українську, англійську та німецьку мови, географію та економіку. Учні школи неодноразово ставали призерами олімпіад із навчальних предметів, брали участь у захисті Малої Академії Наук. Змістовне навчання та цікаве дозвілля, спілкування з викладачами і однолітками, шкільними друзями от що вабить нинішніх учнів до своєї школи. За ці довгі роки педагогічний та учнівський колектив примножив і збагатив традиції рідної школи. Учнівське самоврядування є головним аспектом у виховні роботі, працюють гуртки патріотичного, естетичного, трудового, екологічного та спортивного спрямування. Романтика нескінченного свята дитинства овіяна та далека пора. І на полях спогадів обов'язково стоїть вчитель.

В червні 2005 року в школі рішенням міського управління освіти створено центр інклюзивного навчання дітей з вадами зору. Відкрилися класи з інклюзивною формою навчання на допомогу слабозорим дітям, учні з вадами зору не тільки навчаються читати та писати, але і отримують кваліфіковану медичну допомогу. Для них створені та продовжують створюватись для цього умови, щоб їх зір з роками поліпшувався і ці діти ніколи не змогли б відчути себе обділеними, а отримавши повноцінну освіту стали гідними громадянами своєї держави.

У 2006 році було відкрито шкільну народознавчу світлицю, де стараннями учнів та педагогів зібрані цікаві матеріали, предмети народного ужитку, обереги, рушники та багато чого неповторного, зберігаючи красу української нації.

У січні 2016 року школі було присвоєно ім’я випускника 1999 року, який загинув захищаючи територіальну цілісність України під Ілловайском, Олександра Співачука.

Додавання коментаря

Ім'я:*