Наша група ВКонтактах:

«    Вересень 2017    »

Графік проведення міських методичних об’єднань педагогічних працівників навчальних закладів міста Хмельницького в серпні 2017 року

Переглянути

Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році

Натисніть тут

Структура Хмельницької СЗШ І-ІІІ ступенів №15 імені О.Співачука 2017-2018 навчальний рік

І семестр

1 вересня - 27 грудня 2017 року

осінні канікули

30 жовтня по 05 листопада 2017 року

зимові канікули

28 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року

ІІ семестр

15 січня - 25 травня 2018 року

весняні канікули

26 березня по 01 квітня 2018 року

додаткові канікули для учнів 1-х класів

з 19 по 25 лютого2018 року.

Сьогодні в школі відбулося Свято Останнього Дзвоника. 63 раз пролунав останній дзвоник в нашій школі. Щиро вітаємо випускників та їх батьків з цим святом. Бажаємо випускникам успішно здати ЗНО та досягти усього омріяного.

Свято останнього дзвоника

В рамках світового тижня інформатики з 5 по 11 грудня учні 4-11 класів нашої школи долучились  до глобальної освітньої акції #ГодинаКоду (Hour of Сode). Учні ознайомилися з основами написання коду програми.

Година коду

Доброго дня, шановні гості сайту!
    Учнівське об'єднання "Лідер" цієї осені долучилося до конкурсу мобільних фільмів. Просимо підтримати наші роботи "Проскурівська 1, 2, 3" за цим посиланням
    Для голосування потрібно натиснути слово "Голосування" та поставити мітку біля назви відео Голосування
    Переглянути роботи конкурсантів можна тут
    Щиро дякуємо за підтримку!

Інформація про виділені кошти з міського бюджету  на потреби школи  за 9 місяців 2016 року

У рамках святкувань, присвячених відзначенню 585-ї річниці Хмельницького, 25 вересня 2016р. з 11 до 13 год усі бажаючі мали нагоду відвідати майстер-класи з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. На майданчику біля ТЦ "Дитячий світ" нашу школу представляли учні 8-А класу. Дівчата майстрували віночки із паперових серветок та співали пісень. Хлопці підтримували, розважали жартами та навіть акомпонували на гітарі (Коломієць Артур). Усе це супроводжувалося виставкою художніх робіт. Особливо привертали увагу твори Коломієць Вероніки (8-Б) та Свистуна Михайлика (5-А).
    Дякуємо усім, хто долучився до заходу!
    Тисни ТУТ щоб побачити відео
    День міста Хмельницького
  • Оціни:

Сьогодні до нас завітали вихованці ДНЗ №46 "Подоляночка". Екскурсію по школі для них провела практичний психолог Царенко А.Й. Діти відвідали бібліотеку, їдальню, пройшлись коридорами та залами школи, познайомились з учителями, помірялись зростом з випускниками.

• Оціни:
Спортивні змагання «Козацькому роду нема переводу»
Турнір між учнями 3-х класів
  • Оціни:

Конкурс читців «Поезія весни» провела Гуменна С.А.

Поезія весни

• Оціни:
КВК «Здоровим бути здорово» провели класні керівники Лук'янчук Н.Ю. та Лопатюк О.В.
Здоровим бути здорово

Екологічний тренінг-квест
«З природою живи у дружбі-то буде вона тобі у службі» провела Симчук Валентина Петрівна з 1-Б класом

• Оціни:

Сьогодні ми розпочали тиждень казкових подорожей і цікавих уроків.
Мета тижня початкової школи:
• продемонструвати кращі уроки вчителів
• поділитися досвідом роботи
• підвищувати інтерес учнів до предметів
• розширювати й поглиблювати знання та вміння учнів із предметів
• реалізувати на практиці основні принципи особистісно-орієнтованого підходу до навчання;
• створювати сприятливі умови для виявлення знань та вмінь учнів у нестандартних ігрових ситуаціях
• розвивати творчі здібності учнів.
Свято-відкриття тижня початкових класів
Свято-відкриття тижня початкових класівУрочисте відкриття тижня провели учні 4-А класу.

• Оціни:
Усім відомо, що немає в людини більшої цінності, як здоров’я, а здоров’я дітей – основне джерело щастя, радості батьків, педагогів, суспільства в цілому.
У сучасний складний час, коли діти багато часу проводять біля телевізорів і комп’ютерів, коли великий потік інформації ми отримуємо через очі, збільшилась кількість дітей, які мають порушення зору.
Зір – це найбільш вразлива систему організму і факторів, що можуть його погіршити назвичайно багато.
Як зберегти у дитини нормальний зір? Що робити, якщо зір у дитини погіршується? Які причини погіршення зору у дітей? Як провести урок в інклюзивному класі?
На ці та багато інших питань сьогодні відповідали вчителі та адміністрація ХСЗШ №15, які провели семінар для вчителів початкових класів міста «Компетентний педагог – запорука успішної інклюзії». Адже понад 10 років школа працює з дітьми з вадами зору і маємо певний досвід роботи з такими дітьми.

Міський семінар для вчителів початкових класів
  • Оціни:

Учні 2-х класів особисто передали свої листи Святому Миколаю, який пообіцяв всі побажання виконати.

Зимова подорож до святого Миколая
  • Оціни:

Школа плекає розум нації. Давні і добрі традиції шанобливого ставлення до освіти живуть на теренах України. Живуть вони і в 1-Б класі (класний керівник Симчук В.П.) ХСЗШ №15. Традиційно кожного року 14 грудня для першокласників нашої школи особливий день - день Наума. За народними уявленнями, Наум - покровитель розуму, знань і доброчинства. Нині першокласники провчились в школі 100 днів. За народною традицією батьки переламали "лозину" - символ покарання, пригостили дітей пшоняною кашею з однієї миски і всі стали однокашниками.

• Оціни:

Сьогодні учні 3-Б класу (класний керівник Красовська Валентина Микрлаївна) вшановували патріотизм і мужність громадян.які восени 2004року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних  інтересів України та її європейського вибору.

День гідності і Свободи