Наша група ВКонтактах:

«    Вересень 2017    »

Графік проведення міських методичних об’єднань педагогічних працівників навчальних закладів міста Хмельницького в серпні 2017 року

Переглянути

Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році

Натисніть тут

Структура Хмельницької СЗШ І-ІІІ ступенів №15 імені О.Співачука 2017-2018 навчальний рік

І семестр

1 вересня - 27 грудня 2017 року

осінні канікули

30 жовтня по 05 листопада 2017 року

зимові канікули

28 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року

ІІ семестр

15 січня - 25 травня 2018 року

весняні канікули

26 березня по 01 квітня 2018 року

додаткові канікули для учнів 1-х класів

з 19 по 25 лютого2018 року.

Сьогодні в школі відбулося Свято Останнього Дзвоника. 63 раз пролунав останній дзвоник в нашій школі. Щиро вітаємо випускників та їх батьків з цим святом. Бажаємо випускникам успішно здати ЗНО та досягти усього омріяного.

Свято останнього дзвоника

В рамках світового тижня інформатики з 5 по 11 грудня учні 4-11 класів нашої школи долучились  до глобальної освітньої акції #ГодинаКоду (Hour of Сode). Учні ознайомилися з основами написання коду програми.

Година коду

Доброго дня, шановні гості сайту!
    Учнівське об'єднання "Лідер" цієї осені долучилося до конкурсу мобільних фільмів. Просимо підтримати наші роботи "Проскурівська 1, 2, 3" за цим посиланням
    Для голосування потрібно натиснути слово "Голосування" та поставити мітку біля назви відео Голосування
    Переглянути роботи конкурсантів можна тут
    Щиро дякуємо за підтримку!

Інформація про виділені кошти з міського бюджету  на потреби школи  за 9 місяців 2016 року

У рамках святкувань, присвячених відзначенню 585-ї річниці Хмельницького, 25 вересня 2016р. з 11 до 13 год усі бажаючі мали нагоду відвідати майстер-класи з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. На майданчику біля ТЦ "Дитячий світ" нашу школу представляли учні 8-А класу. Дівчата майстрували віночки із паперових серветок та співали пісень. Хлопці підтримували, розважали жартами та навіть акомпонували на гітарі (Коломієць Артур). Усе це супроводжувалося виставкою художніх робіт. Особливо привертали увагу твори Коломієць Вероніки (8-Б) та Свистуна Михайлика (5-А).
    Дякуємо усім, хто долучився до заходу!
    Тисни ТУТ щоб побачити відео
    День міста Хмельницького

• Оціни:
  • Переглядів: 1701

В березні 2005 року наша школа виграла гранд Українського фонду соціальних інвестицій з мікропроектом "Соціальна реабілітація та адаптація дітей з проблемами зору, шляхом організації класів інклюзивного навчання "Вікно у світ", і вже 1 вересня 2005 року в школі відкрито два інклюзивних 1-их класи, в яких навчалось 16 дітей з вадами зору. Тепер в школі працює 9 інклюзивних класів в яких навчається 34 слабозорих учні та 45 учнів з функціональними вадами зору.

Головна мета колективу школи -  зробити навчання доступним для всіх дітей, щоб діти які мають проблеми з зором, проживали в сім’ї і мали змогу отримати освіту  і адаптуватись  в суспільство.

Колектив школи в своїй роботі керується принципами:

-    створення єдиної команди всіх працівників, які забезпечують сприятливі умови для навчання дітей з вадами зору;

-    підвищення якості послуг шляхом постійного удосконалення навчально-виховного процесу;

-    співпраця з батьками у вихованні здорової свідомої особистості;

-    співробітництво з громадськими та благодійними організаціями;

В школі створено умови для лікування, навчання та відпочинку дітей з порушеннями зору:

Обладнано кабінет корекції зору.

• В школі працює лікар - офтальмолог та медсестра - ортоптистка
  • В другій половині дня діти перебувають в бюджетній групі продовженого дня
  • Щоденно з дітьми працює соціальний педагог, логопед та психолог
  • Для дітей із складною патологією зору проводяться індивідуальні заняття
  • Для дітей з порушенням зору проводяться корекційні заняття:
  •   Ритміка
  •   Розвиток мовлення
  •   Лікувальна фізкультура
  •   Соціально - побутове орієнтування
  •   Корекція вад зору
  • Наповнюваність інклюзивних класів до 20 учнів.

Основними складовими успіху навчально-виховного процесу слабозорих учнів в інклюзивному класіє:

• високий професіоналізм вчителів та вихователів;
    • використання спеціальних програм навчання слабозорих учнів;
    • використання власного досвіду та вивчення передового досвіду інших закладів;
    • тісна співпраця педагогів і медичного персоналу;
    • використання сучасної техніки та новітніх технологій.

Методичне забезпечення навчально-виховного процесу:

 Навчання в інклюзивних класах проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей дітей із зниженим зором.
       Слабозорі діти користуються зошитами зі спеціальною розліновкою та підручниками зі збільшеним шрифтом.
       Для підготовки до письма придбано спеціальні робочі зошити з графомоторики та офтальмопедії.
       На уроках учителі використовують наочність та роздатковий матеріал збільшеного формату.
       Класні кімнати облаштовано спеціальним обладнанням для релаксації та гімнастики очей.
       В навчально - виховному процесі використовуються спеціальні електронні та оптичні засоби.