Сумарний ефект більше простої суми. Наша команда довела це. Адже, працюючи у команді, досягаємо кращого результату. Сьогодні в ліцеї провели семінар-квест «1+1>2». Ділилися досвідом командної роботи з педагогами міста, які працюють з дітьми з ООП.

День української кухні

Українська народна кухня — це така ж культурна спадщина українського народу, як мова, література, мистецтво, це неоціненний здобуток, яким можна пишатися, який не слід забувати. Українська кухня складалася протягом віків.

Більшість страв української кухні відзначається складною рецептурою і складними комбінованими способами їх готування (так, під час варіння борщу використовується до 20 складників). В Україні переважно готували варену, тушковану й печену їжу.

Сьогодні, в останній день ТИЖНЯ,  кожен клас мав змогу презентувати та куштувати свої домашні страви.

Різнобарвними кольорами наповнилася початкова школа. Сьогоднішній день проходить під яскравою назвою «Казковий кольоровий день».
    Кожна паралель має свій колір і тематику. Головне правило - мати елемент одягу саме такого кольору та впродовж дня використовувати свій колір на уроках. Діти діляться своїми мріями, створюють поробки, аплікації, малюють. Кожний класний колектив представив колаж.

Мета вчителя у STEM-освіті для молодшої школи – продемонструвати та максимально просто пояснити зв'язки між процесами, а також – сприяти самостійності у навчанні.

Сьогодні діти разом з учителями досліджували, працювали в командах, проводили практичні заняття та експерементували.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Сьогодні в нас СПОРТИВНИЙ ДЕНЬ.

Весело, із азартом і завзяттям проходили спортивні заходи протягом дня. Діти отримали море радощів, гарного настрою, здоров'я, бадьорості, позитивних емоцій. День був насичений, цікавий та змістовний

Ліцей №15 » Школа І ступеня » Засідання МО ПШ грудень 2022р.

Засідання МО ПШ грудень 2022р.

К. Ушинський: «Учитель живе до тих пір, поки він вчиться. Коли він перестає вчитися, у ньому вмирає вчитель».

Сьогодні вчителі початкових класів, асистенти вчителів, та корекційні педагоги нашого ліцею на черговому засіданні методичного об’єднання говорили про особливості професії вчителя - вчителя як вічного учня.

З’ясували проблеми, з якими зустрічається сучасний вчитель, змалювали портрети успішного та неуспішного вчителя, обговорили шляхи вдосконалення професійної компетентності вчителя, відзначили сучасні методи корпоративного навчання. А насамкінець всі колеги спільно виклали «доріжку професійної майстерності», кожен зробив свій «крок до успіху».

Дякуємо ЗСУ за те, що маємо таку можливість.