Ліцей №15 » Початкова школа » Спільноти педагогів ПШ » Засідання МО початкової школи

Засідання МО початкової школи

К. Ушинський: «Учитель живе до тих пір, поки він вчиться. Коли він перестає вчитися, у ньому вмирає вчитель».

Сьогодні вчителі початкових класів, асистенти вчителів, та корекційні педагоги нашого ліцею на черговому засіданні методичного об’єднання говорили про особливості професії вчителя - вчителя як вічного учня.

З’ясували проблеми, з якими зустрічається сучасний вчитель, змалювали портрети успішного та неуспішного вчителя, обговорили шляхи вдосконалення професійної компетентності вчителя, відзначили сучасні методи корпоративного навчання. А насамкінець всі колеги спільно виклали «доріжку професійної майстерності», кожен зробив свій «крок до успіху».

Дякуємо ЗСУ за те, що маємо таку можливість.