Календар

Календар свят України. Граматика української мови

Опитування

Ваші бали за три ЗНО?

Останні новини:

RSS
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука
 • Оціни:

Розклад уроків школи І ступеня на  2023-2024н.р.

Переглядів: 325
 • Оціни:

Територія обслуговування Хмельницького ліцею №15 імені Олександра Співачука

Переглядів: 1 032
 • Оціни:

Наказ Міністерства освіти і науки України

Переглядів: 725
 • Оціни:

Режим роботи груп подовженого дня в 2023-2024 н.р.

Короткотривала ГПД
Довготривала ГПД
Переглядів: 1 142
 • Оціни:

Сьогодні в ліцеї День цивільного захисту, протягом якого учні початкової школи здобувають теоретичні знання та "відшліфовують" практичні вміння. День цивільного захисту нагадує нам про необхідність готовності до можливих небезпечних ситуацій та катастроф, особливо в сьогоднішній ситуації коли в нашій країні війна. Крім того можуть бути природні лиха, техногенні катастрофи, терористичні акти, епідемії та інші надзвичайні ситуації.

В цілому день був плідним, цікавим та повчальним. Маємо велику надію що ми будемо проводити лише навчання і ніколи не доведеться рятувати учнів нашого ліцеюї від реальної загрози їх життю та здоров’ю.


Переглядів: 143
 • Оціни:

Сумарний ефект більше простої суми. Наша команда довела це. Адже, працюючи у команді, досягаємо кращого результату. Сьогодні в ліцеї провели семінар-квест «1+1>2». Ділилися досвідом командної роботи з педагогами міста, які працюють з дітьми з ООП.

Переглядів: 175
 • Оціни:

День української кухні

 Українська народна кухня — це така ж культурна спадщина українського народу, як мова, література, мистецтво, це неоціненний здобуток, яким можна пишатися, який не слід забувати. Українська кухня складалася протягом віків.

Більшість страв української кухні відзначається складною рецептурою і складними комбінованими способами їх готування (так, під час варіння борщу використовується до 20 складників). В Україні переважно готували варену, тушковану й печену їжу.

 Сьогодні, в останній день ТИЖНЯ,  кожен клас мав змогу презентувати та куштувати свої домашні страви.

 

Переглядів: 133
 • Оціни:

Різнобарвними кольорами наповнилася початкова школа. Сьогоднішній день проходить під яскравою назвою «Казковий кольоровий день».
Кожна паралель має свій колір і тематику. Головне правило - мати елемент одягу саме такого кольору та впродовж дня використовувати свій колір на уроках. Діти діляться своїми мріями, створюють поробки, аплікації, малюють. Кожний класний колектив представив колаж.

Переглядів: 164
 • Оціни:

Мета вчителя у STEM-освіті для молодшої школи – продемонструвати та максимально просто пояснити зв'язки між процесами, а також – сприяти самостійності у навчанні.

Сьогодні діти разом з учителями досліджували, працювали в командах, проводили практичні заняття та експерементували.

Переглядів: 140
 • Оціни:

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

 Сьогодні в нас СПОРТИВНИЙ ДЕНЬ.

Весело, із азартом і завзяттям проходили спортивні заходи протягом дня. Діти отримали море радощів, гарного настрою, здоров'я, бадьорості, позитивних емоцій. День був насичений, цікавий та змістовний

 

Переглядів: 139
 • Оціни:

День щастя – міжнародне свято, яке відзначають щороку 20 березня. Цьогоріч в нашому ліцеї в день ЩАСТЯ розпочався тиждень початкової школи «ТЕРИТОРІЯ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА».

У нас сьогодні щасливий день. Діти прийшли в ліцей з улюбленими іграшками. Впродовж дня вчились, грались, розважались, виготовляли іграшки, радувати друзів приємними подарунками та піднімали настрій теплими словами.

Переглядів: 169
 • Оціни:

Витяг з протоколу №4 засідання педагогічної ради ліцею "Про вибір і замовлення підручників для 1 класу"

переглянути тут

Переглядів: 118