Прийом здобувачів освіти до 1 класу 2024-2025 н.р.

Переглядів: 1 365

Розклад уроків школи І ступеня на  2023-2024н.р.

Переглядів: 1 090

Наказ Міністерства освіти і науки України

Режим роботи груп подовженого дня в 2023-2024 н.р.

Короткотривала ГПД
Довготривала ГПД
Переглядів: 1 183

Вчителі, що навчатимуть першокласників у 2024-2025 н. р.

Галузинська Ірина Олександрівна

Познайомитись з Іриною Олександрівною

Дунець Олена Михайлівна

Познайомитись з Оленою Михайлівною

Симчук Валентина Петрівна

Познайомитись з Валентиною Петрівною

Сьогодні в ліцеї День цивільного захисту, протягом якого учні початкової школи здобувають теоретичні знання та "відшліфовують" практичні вміння. День цивільного захисту нагадує нам про необхідність готовності до можливих небезпечних ситуацій та катастроф, особливо в сьогоднішній ситуації коли в нашій країні війна. Крім того можуть бути природні лиха, техногенні катастрофи, терористичні акти, епідемії та інші надзвичайні ситуації.

В цілому день був плідним, цікавим та повчальним. Маємо велику надію що ми будемо проводити лише навчання і ніколи не доведеться рятувати учнів нашого ліцеюї від реальної загрози їх життю та здоров’ю.

Сумарний ефект більше простої суми. Наша команда довела це. Адже, працюючи у команді, досягаємо кращого результату. Сьогодні в ліцеї провели семінар-квест «1+1>2». Ділилися досвідом командної роботи з педагогами міста, які працюють з дітьми з ООП.

День української кухні

Українська народна кухня — це така ж культурна спадщина українського народу, як мова, література, мистецтво, це неоціненний здобуток, яким можна пишатися, який не слід забувати. Українська кухня складалася протягом віків.

Більшість страв української кухні відзначається складною рецептурою і складними комбінованими способами їх готування (так, під час варіння борщу використовується до 20 складників). В Україні переважно готували варену, тушковану й печену їжу.

Сьогодні, в останній день ТИЖНЯ,  кожен клас мав змогу презентувати та куштувати свої домашні страви.

Різнобарвними кольорами наповнилася початкова школа. Сьогоднішній день проходить під яскравою назвою «Казковий кольоровий день».
Кожна паралель має свій колір і тематику. Головне правило - мати елемент одягу саме такого кольору та впродовж дня використовувати свій колір на уроках. Діти діляться своїми мріями, створюють поробки, аплікації, малюють. Кожний класний колектив представив колаж.

Мета вчителя у STEM-освіті для молодшої школи – продемонструвати та максимально просто пояснити зв'язки між процесами, а також – сприяти самостійності у навчанні.

Сьогодні діти разом з учителями досліджували, працювали в командах, проводили практичні заняття та експерементували.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Сьогодні в нас СПОРТИВНИЙ ДЕНЬ.

Весело, із азартом і завзяттям проходили спортивні заходи протягом дня. Діти отримали море радощів, гарного настрою, здоров'я, бадьорості, позитивних емоцій. День був насичений, цікавий та змістовний