Календар

Календар свят України. Граматика української мови

Опитування

Ваші бали за три ЗНО?

Останні новини:

  Висновок та рекомендації щодо вдосконалення діяльності закладу

  ПРОГРАМИ ДЛЯ БАТЬКІВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ КОНТРОЛЮВАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЧАСУ ДИТИНИ В ІНТЕРНЕТІ 

  Безумовно, постійно лізти в особистісний простір дитини не найкраща ідея. Але як тільки підліток починає користуватися інтернетом, необхідно проконтролювати, скільки часу він проводить у віртуальному світі, які сайти відвідує, з ким спілкується. Чи немає чого підозрілого? Поспостерігати за школярем слід і тоді, коли відбуваються явні зміни в його поведінці: не властиву йому замкнутість, агресивність, заляканість, надмірну обережність. На жаль, не всі діти на всі 100% довіряють батькам. Не всі своєчасно діляться з ними своїми проблемами, тому відтягують висвітлення проблеми на «потім».

  Візьміть собі в помічники програми, які можна встановити на домашній комп'ютер:
  «Adult Blocker» не програма, а розширення в браузері «Google Chrome». Цей плагін допомагає заблокувати сайти потенційно небезпечного змісту: сайти порнографічної спрямованості, форуми, сайти, які реагують на «блок-слова». До «блок-слів» можуть належати: «зброя», «самогубство», «вбивство», «наркотики» і т.п. Від небезпечного контенту ваша дитина застрахована!
  «Child Web Guardian Pro» ця програма виконує той самий набір функцій, що і попередня, але тут є ще одна корисна функція ‒ контроль часу. Батьки можуть встановити ліміт, наприклад, 2 години на день. Після чого комп'ютер вимкнеться. Можна обирати різні варіанти стандартного графіка, який пропонується програмою, а можна встановити вручну.
  «Kids Control 1.6» у цій програмі об'єднані функції обмеження перебування в інтернеті за часом, а також блокування сайтів із забороненим контентом. Примітним в «Kids Control 1.6» є те, що можна контролювати гаджети дітей. Наприклад, встановлювати контроль на планшет або смартфон.
  «Кібер Мама» програма для встановлення графіку роботи за комп'ютером. Дисципліна фундамент усвідомленості. Якщо у дитини є чіткий графік життя, в якому вона навчається, розвивається, приділяє час спорту та хобі, то навряд чи вона буде занадто довго сидіти в інтернеті. За допомогою програми «Кібер Мама» ви зможете встановити графік роботи за комп'ютером, і підліток буде витрачати певну кількість часу в мережі для підготовки до навчання.


  Інтернет це, безумовно, чудовий винахід суспільства, адже дозволяє людям зробити життя комфортнішим, надаючи можливості для постійного розвитку, особистісного зростання, освіти. Але головне дозовано і вибірково споживати інформацію.


  БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ: 10 ПРАВИЛ ТА ПОРАД БАТЬКАМ    

  З 8 лютого 2021 року по 12 лютого 2021 року у ліцеї проходив інженерний тиждень. Цікаві завдання, неймовірні емоції та позитивні враження. Це було просто СУПЕР!

RSS
 • Оціни:

Перелік

додаткових освітніх послуг в 1-4 класах

2020 - 2021 н.р.

(платні уроки)

 

 

Клас

Назва

предмету

Кількість

годин

День

проведення

Час

проведення

Вчитель

1

1-Б

Навчання грамоти

1

вівторок

12.35-13.10

Симчук В.П.

2

1-В

Навчання грамоти

1

четвер

12.35-13.10

Галузинська І.О.

3

2-Б

Математика

1

п’ятниця

12.35-13.10

Багрій Н.І.

4

3-А

Англійська мова

1

вівторок

13.30-14.10

Козяр-Бакіна Н.О.

5

3-Б

Українська мова

1

вівторок

13.30-14.10

Красовська В.М.

6

3-В

Українська мова

1

вівторок

13.30-14.10

Філіпчук Ж.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перелік

додаткових освітніх послуг в 1-4 класах

2020 - 2021 н.р.

(платні консультації)

 

 

 

Клас

Кількість учнів

Кількість годин

Аудиторія

Вчитель

1

1-а

16

10

202

Дунець Олена Михайлівна

2

4-а

14

10

305

Бойко Катерина Степанівна

3

2-а

16

11

204

Томашевська Ганна Михайлівна

4

4-в

16

10

304

Балашова Віра Петрівна

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 92
 • Оціни:

Режим роботи груп подовженого дня

Переглядів: 95