Наша група ВКонтактах:

Кожен вихідний проводить по-різному. Вчителі середньої та старшої школи ХСЗШ І-ІІІ ступенів № 15 ім. О.Співачука взяли участь у тренінгу "Методика розвитку критичного мислення учнів у викладанні різних предметів". Дякуємо тренерам Олесі Прус та Олені Зарічній. Нові знання, дружня атмосфера, позитивні емоції, віра в свої сили і можливості - ось такий наш вихідний.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНОЇ ПРИРОДОЗНАВЧОЇ ГРИ "ГЕЛІАНТУС 2018". ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ 18 УЧНІВ, ЯКІ НАГОРОДЖЕНІ ДИПЛОМАМИ ТА ПОДАРУНКАМИ

З 12 по 18 березня старшокласники провели ряд заходів приурочених до ""Всесвітнього тижня грошей", а саме: здійснили віртуальну подорож в " Музей грошей", переглянули фільм " Історія української гривні", провели вікторину " Країна - столиця - гроші" та інтерактив " Я - клієнт банку".

Шановні батьки, учні та освітяни!
    Обмежувальні заходи щодо здійснення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти міста триватимуть щонайменше до середи , 21 лютого 2018 року (включно).

Через епідемічний підйом захворюваності на грип та ГРВІ з 13 лютого призупинено навчання

Наказ Департаменту освіти  та науки Хмельницької міської ради

СТАТУТ

Хмельницької спеціалізованої

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15

(нова редакція)

м. Хмельницький

Переглянути документ

» Материалы за 14.08.2017
  • Оціни:

Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році

Натисніть тут

Переглядів: 1 268
  • Оціни:

Структура Хмельницької СЗШ І-ІІІ ступенів №15 імені О.Співачука 2017-2018 навчальний рік

І семестр

1 вересня - 27 грудня 2017 року

осінні канікули

30 жовтня по 05 листопада 2017 року

зимові канікули

28 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року

ІІ семестр

15 січня - 25 травня 2018 року

весняні канікули

26 березня по 01 квітня 2018 року

додаткові канікули для учнів 1-х класів

з 19 по 25 лютого2018 року.

Переглядів: 1 333