Ліцей №15 » Безпека життєдіяльності

Шановні батьки!
Не залишайте дітей без нагляду!
Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.
Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.
Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.
Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!

na-poversi.pdf [1.72 Mb] (завантажень: 21)
u-vbiralni.pdf [1.58 Mb] (завантажень: 19)
u-vchitelskij.pdf [1.72 Mb] (завантажень: 20)
u-klasi.pdf [1.68 Mb] (завантажень: 20)
Правильний розпорядок дня, розмови про вірус ідеї, чим зайняти дитину під час карантину. Про це та інше можна дізнатись у інформаційних матеріалах МОН
Для батьків розроблено два гайдлайни “Карантин з користю: ідеї для батьків та дітей”
guidelineuseful-ideas-for-parents-and-kids-1.pdf [71.57 Kb] (завантажень: 23)
і “Підтримувати й допомагати: поради батькам на час пандемії”
guideline_advise-for-parents_on-covid-19.pdf [70.38 Kb] (завантажень: 18)
а також шість інфографік:
Карантин з користю

Правила та поради

У рамках ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ було організовано круглий стіл. Прес-центри та старости 5-11 класів разом із гостями—працівниками ДСНС спілкувались на тему попередження небезпечних ситуацій та правила поведінки у разі виникнення пожежі. Учні кожного класу представляли результати пошукової діяльності щодо способу вирішення запропонованої їм проблемної ситуації. Фахівці—коментували, наводили приклади, відповідали на запитання. Та найяскравіший спогад про цей день - демонстрація пожежно-рятувальної машини та спеціального оснащення. На перерві усі—від першачка до старшокласника мали нагоду вийти на внутрішній майданчик школи і спостерігати за цікавим дійством.

Переглядів: 1 417

Памятки можна переглянути тут