Ліцей №15 » УО "Лідер" » ШКОЛА ЛІДЕРІВ

ШКОЛА ЛІДЕРІВ

У рамках соціально-просвітницького проекту громадянського виховання учнівської молоді з грудня 2018 року Хмельницькою міською радою спільно з Департаментом освіти та науки започатковується проект «Школа сучасних лідерів», орієнтований на старшокласників закладів загальної середньої освіти міста.
Мета проекту - дати молодій людині необхідний мінімум знань для успішного досягнення поставлених цілей. Під час роботи молодь буде вивчати питання лідерства та комунікації, шукати своє покликання, здобувати навички впевненості під час спілкування. Для участі у проекті школяру потрібно заповнити анкету.
Протягом трьох днів учасники «Школи сучасних лідерів» візьмуть участь у серії тренінгів, лекцій, інтерактивних ігор, здобудуть навички з побудови команди та планування власного часу. Матимуть можливість у неформальній обстановці поспілкуватися із Хмельницьким міським головою Олександром Симчишиним.
Увага! Закінчення прийому анкет 17.12.2018 року о 22:00. Учасники, які пройдуть відбір, будуть поінформовані по телефону.
Початок навчання 20.12.2018 року о 12:00 у приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна, 33.
Анкету можна заповнити ТУТ

Додавання коментаря

Ім'я:*
Коментар:
Запитання:
Яке місто є столицею Хмельницької області
Ответ:*