Ліцей №15 » Виховна робота » Шкільна преса » Обізнаний - захищений!

Обізнаний - захищений!

20 вересня 2017 р. до нас завітали гості з Хмельницької спортивної підготовчо-поліцейської школи “Самсон-Право”.
Обізнаний - захищений!

На внутрішньому майданчику школи учням 9-11 класів розповідали та демонстрували, як слід поводитись у разі нападу: коли бігти, а коли застосовувати прийоми самозахисту. Старшокласники мали нагоду попрактикуватись у парах під пильним оком професіоналів, використовуючи муляжі популярної серед зловмисників зброї—гумові ножі, пластмасові пістолети та бити.
За словами керівника “Самсон-Право” Гарія Миколайовича, ми щиро бажаємо, щоб ніхто ніколи у житті не опинявся у небезпечних ситуаціях; але, якщо раптом таке трапиться—застосування навіть найелементарніших прийомів може врятувати здоров’я, ба й життя.
Школярі провели цей час з користю та гарним настроєм. Дякуємо за тренування та сподіваємось на подальшу співпрацю.