Ліцей №15 » Виховна робота » Шкільна преса » День захисника України

День захисника України

13 жовтня 2017 р. у нашій школі вшановували мужніх захисників України. На свято до учнів завітав випускник школи Мірошніков Денис, який проходить військову службу за контрактом, захищаючи незалежність України на сході.
Учні 9-А класу, під керівництвом класного керівника Оксани Бривінська та за активної співпраці з учителем музичного мистецтва Людмилою Сірук, підготували хвилюючу програму. Протягом заходу присутні мали нагоду, перегорнувши сторінки історії, провести паралелі між відважним козацтвом, вояками УПА та сучасними воїнами, які виборюють право на незалежність своєї Вітчизни від російського агресора. Учні заспівали Гімн України та вшанували пам'ять загиблих у неоголошеній війні, у тому числі і випускників школи - Олександра Співачука та Івана Мельника - хвилиною мовчання.
Кожен виступ супроводжувався великим емоційним піднесенням, почуттям глибокого патріотизму та любові до рідної Батьківщини.
День захисника України