для перегляду перейдіть за посиланням:

натиснути тут

Освітній процес при ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор» організовано відповідно:

• нормативно-правових документів - Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Положення про інституційну та дуальну форми здобуття загальної середньої освіти, Постанови Кабінету Міністрів України № 526 від 25 червня 2020р., якою затверджено «Порядок організації здобуття повної загальної середньої освіти засудженими до позбавлення волі на певний строк або довічного позбавлення волі, а також неповнолітніми особами, взятими під варту» та інших законодавчих актів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України
    • Договору між ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор» та Хмельницьким ліцеєм №15 імені Олександра Співачука про надання освітніх  послуг;
    • навчального плану;
    • розкладу занять;
    • забезпеченості належною кількістю підручників та посібників з предметів, шкільним приладдям;
    • облаштування класу з інтернетом та комп’ютером.

Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука забезпечує організацію навчального процесу для засуджених і осіб взятих під варту, які не мають повної загальної середньої освіти, за заочною формою. Крім навчальних занять ведеться і позакласна робота - проводяться заходи до визначних дат, бесіди на морально-етичну, патріотичну, правову тематику.

В 2021 -2022н.р. Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука забезпечує здобуття освіти за заочною формою в 10Г( консультпункт працює при ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор»), 11Г та 12Б класах.

Ліцей №15 » Про заклад
  • Оціни:

Режим роботи ліцею на ІІ семестр 2020-2021 н.р.

• Оціни:

Режим роботи груп подовженого дня в 2021-2022 н.р.

Розклад уроків школи І ступеня на 2021-2022 навчальний рік

для перегляду натиснути тут

• Оціни:

Традиційно до відзначення Дня української писемності та мови приєдналися наймолодші наші школярики 1 В та 2 Г класу разом зі своїми вчителями Галузинською Іриною Олександрівною та Лопатюк Ольгою Вікторівною. Класні кімнати сяяли не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, яскравими висловами про мову.
Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.

Переглядів: 7 125

весняні канікули
26 березня по 01 квітня 2018 року

Додаткові канікули для учнів 1-х класів
з 19 по 25 лютого 2018 року.

Переглядів: 1 671