Ліцей №15 » Про заклад
  • Оціни:

Режим роботи ліцею на ІІ семестр 2020-2021 н.р.

• Оціни:

Режим роботи груп подовженого дня в 2022-2023 н.р.

Короткотривала ГПД

Довготривала ГПД

Розклад уроків школи І ступеня на 2022-2023 навчальний рік

переглянути розклад

• Оціни:

Традиційно до відзначення Дня української писемності та мови приєдналися наймолодші наші школярики 1 В та 2 Г класу разом зі своїми вчителями Галузинською Іриною Олександрівною та Лопатюк Ольгою Вікторівною. Класні кімнати сяяли не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, яскравими висловами про мову.
Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.

Переглядів: 7 545

весняні канікули
26 березня по 01 квітня 2018 року

Додаткові канікули для учнів 1-х класів
з 19 по 25 лютого 2018 року.

Переглядів: 1 749
  • Оціни:

Сьогодні учні 9-Б класу (Класний керівник Царенко А.Й.) на святкування Покрови Пресвятої Богородиці та козацтва запросили учасників АТО, випускників нашої школи, учнів 8-9 класів, вчителів, батьків.

Переглядів: 1 573