Наша група ВКонтактах:

загальних зборів трудового колективу

Хмельницької спеціалізованої  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 15

Додаток .doc

Звіт директора школи Вересюка М.П.

про  роботу в 2017-2018 навчальному році

та  завдання  на 2018-2019 навчальний рік.

Додаток .doc

Кожен вихідний проводить по-різному. Вчителі середньої та старшої школи ХСЗШ І-ІІІ ступенів № 15 ім. О.Співачука взяли участь у тренінгу "Методика розвитку критичного мислення учнів у викладанні різних предметів". Дякуємо тренерам Олесі Прус та Олені Зарічній. Нові знання, дружня атмосфера, позитивні емоції, віра в свої сили і можливості - ось такий наш вихідний.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНОЇ ПРИРОДОЗНАВЧОЇ ГРИ "ГЕЛІАНТУС 2018". ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ 18 УЧНІВ, ЯКІ НАГОРОДЖЕНІ ДИПЛОМАМИ ТА ПОДАРУНКАМИ

З 12 по 18 березня старшокласники провели ряд заходів приурочених до ""Всесвітнього тижня грошей", а саме: здійснили віртуальну подорож в " Музей грошей", переглянули фільм " Історія української гривні", провели вікторину " Країна - столиця - гроші" та інтерактив " Я - клієнт банку".

Шановні батьки, учні та освітяни!
    Обмежувальні заходи щодо здійснення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти міста триватимуть щонайменше до середи , 21 лютого 2018 року (включно).

Через епідемічний підйом захворюваності на грип та ГРВІ з 13 лютого призупинено навчання

» » Історія школи №15

Історія школи №15

У березні 1951 року на засіданні Виконкому міської ради було прийнято рішення виділити ділянку по вулиці Старобульварній № 37(тепер Гагаріна) під забудову нової середньої школи на 400 місць і в 1952 році школу було збудовано. Нашій школі вже 56 років, це одна з найстарших шкіл міста. І тоді у ті далекі 50-ті почали закладатися шкільні традиції, які ми цінуємо і бережемо сьогодні.

Ішли роки і приміщення школи по Старобульварній не відповідало вимогам часу, ставало замалим для учнів, кількість яких з кожним роком збільшувалась. У 1981 році було збудоване нове приміщення школи по вулиці Котовського 125/1 (тепер Проскурівського підпілля) на 1200 учнів. Активна участь у будові оснащенні та відкриті нової школи було здійснено її тодішнім директором Коваленко Олександром Михайловичем.

Минали роки і школа №15 зазнає реконструкції не тільки у новобудові, але і у впровадженні новітніх педагогічних технологій.

З 1999 року її очолила принциповий та вимогливий керівник Блажиєвська Валентина Миколаївна. Під її керівництвом школа у 2002 році здобуває статус спеціалізованої загальноосвітньої з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів. Оновлено кабінети інформатики, фізики, хімії, технічної та прикладної праці, Створюються кабінети української мови та літератури, ділового мовлення, безпеки житєдіяльності та допризивної підготовки.

З приходом у 2002 році талановитого та ініціативного директора Вересюка Миколи Петровича школа набуває додаткового затишку, озеленено поверхи та фойє, здійснений капітальний ремонт класних аудиторій та інших приміщень.

Сьогодні у школі вивчають поглиблено українську, англійську та німецьку мови, географію та економіку. Учні школи неодноразово ставали призерами олімпіад із навчальних предметів, брали участь у захисті Малої Академії Наук. Змістовне навчання та цікаве дозвілля, спілкування з викладачами і однолітками, шкільними друзями от що вабить нинішніх учнів до своєї школи. За ці довгі роки педагогічний та учнівський колектив примножив і збагатив традиції рідної школи. Учнівське самоврядування є головним аспектом у виховні роботі, працюють гуртки патріотичного, естетичного, трудового, екологічного та спортивного спрямування. Романтика нескінченного свята дитинства овіяна та далека пора. І на полях спогадів обов'язково стоїть вчитель.

В червні 2005 року в школі рішенням міського управління освіти створено центр інклюзивного навчання дітей з вадами зору. Відкрилися класи з інклюзивною формою навчання на допомогу слабозорим дітям, учні з вадами зору не тільки навчаються читати та писати, але і отримують кваліфіковану медичну допомогу. Для них створені та продовжують створюватись для цього умови, щоб їх зір з роками поліпшувався і ці діти ніколи не змогли б відчути себе обділеними, а отримавши повноцінну освіту стали гідними громадянами своєї держави.

У 2006 році було відкрито шкільну народознавчу світлицю, де стараннями учнів та педагогів зібрані цікаві матеріали, предмети народного ужитку, обереги, рушники та багато чого неповторного, зберігаючи красу української нації.

У січні 2016 року школі було присвоєно ім’я випускника 1999 року, який загинув захищаючи територіальну цілісність України під Ілловайском, Олександра Співачука.