Наша група ВКонтактах:

Кожен вихідний проводить по-різному. Вчителі середньої та старшої школи ХСЗШ І-ІІІ ступенів № 15 ім. О.Співачука взяли участь у тренінгу "Методика розвитку критичного мислення учнів у викладанні різних предметів". Дякуємо тренерам Олесі Прус та Олені Зарічній. Нові знання, дружня атмосфера, позитивні емоції, віра в свої сили і можливості - ось такий наш вихідний.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНОЇ ПРИРОДОЗНАВЧОЇ ГРИ "ГЕЛІАНТУС 2018". ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ 18 УЧНІВ, ЯКІ НАГОРОДЖЕНІ ДИПЛОМАМИ ТА ПОДАРУНКАМИ

З 12 по 18 березня старшокласники провели ряд заходів приурочених до ""Всесвітнього тижня грошей", а саме: здійснили віртуальну подорож в " Музей грошей", переглянули фільм " Історія української гривні", провели вікторину " Країна - столиця - гроші" та інтерактив " Я - клієнт банку".

Шановні батьки, учні та освітяни!
    Обмежувальні заходи щодо здійснення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти міста триватимуть щонайменше до середи , 21 лютого 2018 року (включно).

Через епідемічний підйом захворюваності на грип та ГРВІ з 13 лютого призупинено навчання

Наказ Департаменту освіти  та науки Хмельницької міської ради

СТАТУТ

Хмельницької спеціалізованої

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15

(нова редакція)

м. Хмельницький

Переглянути документ

» » Великий Кобзарю, ти навіки з нами

Великий Кобзарю, ти навіки з нами

З 9 по 12 березня в школі проходили Шевченківські дні. В нашій школі вони відзначаються традиційно, адже ім’я Т.Г. Шевченка для українців є великим та святим.

Так 10 березня учні 5-А класу під керівництвом вчителя української мови та літератури Данилюк С.В. підготували літературно-музичну композицію "Великий Кобзарю, ти навіки з нами".

Вчитель української мови та літератури Стецюк В.В. провела в 6 класі урок "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття".

Учні 11-А класу(вчитель української мови та літератури Ситнік О.М.) провели засідання відкритої студії "Не промовчи Шевченка у собі" (Від Шевченка до шістдесятників).

Засідання круглого столу «І через віки звучить Тараса слово» провели учні 7-Б класу разом з класним керівником Григоровською А. В.