Хмельницький ліцей

google-site-verification=xZj9Uzps9RbgmxF79jZ0DzfNDPcykTA2cp0QQJ94NWw

Традиційно до відзначення Дня української писемності та мови приєдналися наймолодші наші школярики 1 В та 2 Г класу разом зі своїми вчителями Галузинською Іриною Олександрівною та Лопатюк Ольгою Вікторівною. Класні кімнати сяяли не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, яскравими висловами про мову.
    Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.

Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука повідомляє,

що до 1х класів набрано: 96 учнів. Вільних мість немає.

До 5х класів набрано: 88 учнів. Вільних мість 2.

До 10х класів набрано: 65 учнів. Вільних мість 25.

Школа №15 » Новини » День української писемності та мови

День української писемності та мови