Ліцей №15 » Виховна робота » Літній відпочинок

ПЗОВ «Чайка»:
І зміна – з 16 червня до 6 липня;
ІІ зміна – з 10 липня до 30 липня;
ІІІ зміна – з 3 серпня до 23 серпня.
Реєстрація у табір на сайті Департаменту освіти та науки за посиланням: https://osvita.khm.gov.ua/?page_id=3941
Табір з денним перебуванням «Прибузька республіка» на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва буде функціонувати з 14 червня до 3 липня 2021 року.
Реєстрація у табір на сайті Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради за посиланням: https://osvita.khm.gov.ua/?page_id=4215

Додавання коментаря

Ім'я:*
Коментар:
Запитання:
Яке місто є столицею Хмельницької області
Ответ:*