Ліцей №15 » Форми здобуття освіти » Сімейна(домашня) » Сімейна (домашня) форма здобуття освіти

Сімейна (домашня) форма здобуття освіти

Сімейна (домашня) форма здобуття освіти - це спосіб організації освітнього процесу дітей самостійно їхніми батьками для здобуття формальної (дошкільної, повної загальної середньої) та/або неформальної освіти. Відповідальність за здобуття освіти дітьми на рівні не нижче стандартів освіти несуть батьки. Оцінювання результатів навчання та присудження освітніх кваліфікацій здійснюються відповідно до законодавства.

Додавання коментаря

Ім'я:*
Коментар:
Запитання:
Яке місто є столицею Хмельницької області
Ответ:*