Школа № 15 міста Хмельницького

Сьогодні в ліцеї День цивільного захисту. Всі заходи спрямовані на навчання дітей правилам безпеки та поведінки в надзвичайних ситуаціях. Цей день дозволив школярам краще зрозуміти значення цивільного захисту та навчитися основам самозахисту. Учні  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Дефектологи Ліцею №15 Наталія Веляник і Катерина Кривошей відзначили Всесвітній день книги цікавим заходом. «Дивовижна книга» охоче відкрила свої таємниці молодшим школярам. Діти дізнались про те, як народжується книга, про рекордсменів у світі книг, виготовили кольорових читайликів і навіть отримали маленькі… дуже маленькі подарунки - мікрокнижечки.

Сьогодні в нас казковий день. Казки живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити. Цікаво й пізнавально пройшов цей день для учнів початкових класів. Ми провели вікторину «Відгадай народну казку», квест «Країна казок», літературну вікторину «Мандруємо країною казок». Учні виконали малюнки та поробки з пластиліну з героями улюблених казок. А завершився тиждень початкової школи ПАРАДОМ КАЗКОВИХ ГЕРОЇВ.

Ліцей №15 » Початкова школа » Спільноти педагогів ПШ

Вчителі початкових класів

Переглядів: 2 026

Вихователі груп подовженого дня

• Оціни:

Асистенти вчителів в інклюзивних класах

Переглядів: 1 559

Корекційні педагоги

• Оціни:

Вчителі, що навчатимуть першокласників у 2024-2025 н. р.

Галузинська Ірина Олександрівна

Познайомитись з Іриною Олександрівною

Дунець Олена Михайлівна

Познайомитись з Оленою Михайлівною

Симчук Валентина Петрівна

Познайомитись з Валентиною Петрівною
  • Оціни:

К. Ушинський: «Учитель живе до тих пір, поки він вчиться. Коли він перестає вчитися, у ньому вмирає вчитель».

Сьогодні вчителі початкових класів, асистенти вчителів, та корекційні педагоги нашого ліцею на черговому засіданні методичного об’єднання говорили про особливості професії вчителя - вчителя як вічного учня.

З’ясували проблеми, з якими зустрічається сучасний вчитель, змалювали портрети успішного та неуспішного вчителя, обговорили шляхи вдосконалення професійної компетентності вчителя, відзначили сучасні методи корпоративного навчання. А насамкінець всі колеги спільно виклали «доріжку професійної майстерності», кожен зробив свій «крок до успіху».

Дякуємо ЗСУ за те, що маємо таку можливість.

• Оціни:

У 2023-2024 навчальному році першокласників навчатимуть:

• Томашевська Ганна Михайлівна
  • Лопатюк Ольга Вікторівна

• Лук'янчук Наталія Юріївна

• Глущук Ольга Миколаївна

Вчителі початкової школи, які в 2022-2023 н.р. чекають першокласників

Переглядів: 1 512

Батькам майбутніх першокласників

Вчителі початкових класів, які в 2021-2022 навчальному році чекають першокласників.

Переглядів: 1 330