Календар

Календар свят України. Граматика української мови

Опитування

Ваші бали за три ЗНО?

Останні новини:

RSS
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука
Ліцей №15 » Школа І ступеня » Калейдоскоп подій
 • Оціни:
70 років бурхливого шкільного життя.
Школа це не тільки стіни. Насамперед – це діти і вчителі, це пам'ять і традиції, наступність поколінь. Це сьогоднішні педагоги, ті, хто щодня переступаючи поріг, сіють зерна доброго, розумного, вічного, ті, для яких найвища нагорода в житті – успіхи вихованців.
   
Переглядів: 10
 • Оціни:
У ліцеї проходить акція "Привітай воїна з Різдвом". Сьогодні патріотичні різдв'яні
іграшки для військових передали волонтерам.
Переглядів: 7
 • Оціни:
Сьогодні у нас цікава та весела атмосфера.
Діти навчались, грались та отримували подарунки

 
Переглядів: 6
 • Оціни:

#Тиждень_поінформованості_про_людей_з_інвалідністю

Шлях до успіху: моделювання освітнього процесу в інклюзивному просторі

 

 

Переглядів: 14
 • Оціни:
Хоч ми ще маленькі , проте наші серденька відкриті до добра, взаємодопомоги і порозуміння.

 
Переглядів: 18
 • Оціни:

 Свято першого дзвоника - це свято книг, квітів, друзів, посмішок, світла! У нас воно запам'ятається патріотизмом, піднесенням, турботою про ментальне здоров'я, яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей! Вчися старанно, учень - Найголовніше сьогодні це!

 

Переглядів: 82
 • Оціни:
У нашому таборі Веселка 🌈 сьогодні день Капелюшка👒🧢🎩Капелюшок – невід’ємна частина гардеробу кожного з нас. Бо капелюх – це не просто головний убір, він є показником творчості, креативності та свободи і надає своєму власнику особливого шарму.💫💫💫Ми мали завдання - зробити селфі з вихователем. Як думаєте, нам вдалося? 🙃😉
PS. До речі , а ви знали , що перші капелюхи виготовляли з соломи. І це, звісно, добре, бо солома пропускає повітря, захищаючи голову від сонячного удару.
Переглядів: 142
 • Оціни:
МИ ЗА ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО 🌞МИ ЗА МИР👭👬
ПЕРЕМОГИ НАМ 💙💛
СЛАВА УКРАЇНІ 🇺🇦
Переглядів: 94
 • Оціни:
Казка – це світ чарівний та незвичний. Казка – це диво, сповнене краси. Поринути в казку, це ж бо так захопливо. Сьогодні ми пізнавали ще не розгадані секрети казки в Хмельницькій обласній дитячій бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка. Найбільше захоплень було після знайомства з Роботом Кібером. Далі відкривали у собі творчий талант і з допомогою повітряного пластиліну створювали улюблених казкових героїв. День пройшов непомітно швидко, а ще весело і цікаво!
Переглядів: 143
 • Оціни:
Пам’ятаєте, як Том Сойєр зі своїми друзями опинився на безлюдному острові і грав в індіанців? Так і сьогодні, 6 червня, в нашому пришкільному таборі всі загони дали клятву і стали великим плем’ям Червоношкірих! Ви тільки подивіться на нашу бойову розмальовку – і відчуєте всю завзятість та готовність до перемоги!! Усі племена по-своєму яскраво впоралися з завданнями квесту, тому переможців було дуже важко визначити. Але головне – не перемога, а відчуття та враження, які залишилися після дня індіанців!💖
Переглядів: 127
 • Оціни:

Дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій. 💫Наш спортивний день у таборі "Веселка"🌈 продовжився спортивними змаганнями ''Спритні, дужі, небайдужі, кмітливі, і грайливі '' Адже спорт розвиває пам'ять, увагу, вміння долати труднощі, спритність, кмітливість, зміцнює здоров’я; робить нас дружніми "супер-козаками"🙃😉

Переглядів: 96
 • Оціни:
Ми готові яскраво провести літо!!!🌞 Адже літні канікули з табором "Веселка"🌈 це завжди весело, цікаво, активно! На нас чекають різноманітні розваги, участь в веселих спортивних змаганнях на свіжому повітрі, майстер-класах та конкурсах!
#ДеньДитинства#ТабірВеселка#Ліцей15#
З Україною в серці💙💛
Переглядів: 94