Ліцей №15 » Школа І ступеня » Калейдоскоп подій

Прийом здобувачів освіти до 1 класу 2024-2025 н.р.

Переглядів: 1 366

Сьогодні понеділок, ДЕНЬ ЕМОЦІЙ.

Радісним, емоційним, позитивним став цей день.

Педагоги разом з дітьми вчились активізувати емоційний досвід, пояснювати поняття «почуття» та «емоції», розповідати про силу моральних почуттів, розвивати вміння усвідомлено виявляти свої емоції та почуття, навички емоційного самоконтролю, вибудовувати доброзичливі взаємовідносини з оточуючими, висловлювати судження щодо культури почуттів.

В фоє школи організовано зони, де діти  та вчителі мали змогу поділитися своїми емоціями та почуттями відповідаючи на питання «Сьогодні ТИ ЯК ?»

День видався досить насиченим заходами та позитивними емоціями, учні та вчителі були дуже активними та позитивними.

Сьогодні стартував тиждень початкової школи в ліцеї №15.

Цьогоріч обрали актуальну тему «В гармонії з собою»

Впродовж тижня підвищуємо рівень обізнаності про психічне здоров'я; знайомимо учасників освітнього процесу зі способами подолання негативних емоцій; представляємо альтернативні способи проведення динамічних пауз під час навчального процесу; формуємо навички саморегуляції, релаксації; позитивний образ класного колективу.

З 4 по 9 грудня в Ліцеї 15 імені Олександра Співачука проходив Тиждень доброчесності. Цікаві виховні заходи, години спілкування, перегляд відеороликів, квести, дискусії допомогли ліцеїстам вкотре з'ясувати,що ДОБРОЧЕСНІСТЬ є необхідною і важливою складовою будь-якого істинного досвіду освіти.

Традиції народні  прославляєм,

У флешмобі хустку величаєм.

Хустка українська – берегиня вроди, генетичний скарб нації й народу. Символ волелюбства, прощання та вірності, іноді скорботи, і часто прихильності. Хустка – символ життя та любові, оберіг дівчат від долі лихої.

70 років бурхливого шкільного життя.
Школа це не тільки стіни. Насамперед – це діти і вчителі, це пам'ять і традиції, наступність поколінь. Це сьогоднішні педагоги, ті, хто щодня переступаючи поріг, сіють зерна доброго, розумного, вічного, ті, для яких найвища нагорода в житті – успіхи вихованців.

У ліцеї проходить акція "Привітай воїна з Різдвом". Сьогодні патріотичні різдв'яні
іграшки для військових передали волонтерам.
Сьогодні у нас цікава та весела атмосфера.
Діти навчались, грались та отримували подарунки

#Тиждень_поінформованості_про_людей_з_інвалідністю

Шлях до успіху: моделювання освітнього процесу в інклюзивному просторі

Хоч ми ще маленькі , проте наші серденька відкриті до добра, взаємодопомоги і порозуміння.

Свято першого дзвоника - це свято книг, квітів, друзів, посмішок, світла! У нас воно запам'ятається патріотизмом, піднесенням, турботою про ментальне здоров'я, яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей! Вчися старанно, учень - Найголовніше сьогодні це!

У нашому таборі Веселка 🌈 сьогодні день Капелюшка👒🧢🎩Капелюшок – невід’ємна частина гардеробу кожного з нас. Бо капелюх – це не просто головний убір, він є показником творчості, креативності та свободи і надає своєму власнику особливого шарму.💫💫💫Ми мали завдання - зробити селфі з вихователем. Як думаєте, нам вдалося? 🙃😉
PS. До речі , а ви знали , що перші капелюхи виготовляли з соломи. І це, звісно, добре, бо солома пропускає повітря, захищаючи голову від сонячного удару.