Школа № 15 міста Хмельницького

Сьогодні в ліцеї День цивільного захисту. Всі заходи спрямовані на навчання дітей правилам безпеки та поведінки в надзвичайних ситуаціях. Цей день дозволив школярам краще зрозуміти значення цивільного захисту та навчитися основам самозахисту. Учні  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Дефектологи Ліцею №15 Наталія Веляник і Катерина Кривошей відзначили Всесвітній день книги цікавим заходом. «Дивовижна книга» охоче відкрила свої таємниці молодшим школярам. Діти дізнались про те, як народжується книга, про рекордсменів у світі книг, виготовили кольорових читайликів і навіть отримали маленькі… дуже маленькі подарунки - мікрокнижечки.

Сьогодні в нас казковий день. Казки живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити. Цікаво й пізнавально пройшов цей день для учнів початкових класів. Ми провели вікторину «Відгадай народну казку», квест «Країна казок», літературну вікторину «Мандруємо країною казок». Учні виконали малюнки та поробки з пластиліну з героями улюблених казок. А завершився тиждень початкової школи ПАРАДОМ КАЗКОВИХ ГЕРОЇВ.

Ліцей №15 » Початкова школа » Калейдоскоп подій ПШ

• Оціни:

Сьогодні ми провели день під гаслом "Добро починається з тебе"

Творити добро - цечудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з'єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен.  Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного.

• Оціни:

Сьогодні, 20 березня, світ відзначає Міжнародний день ЩАСТЯ.

Вітаємо всіх! Бажаємо бути щасливими, не дивлячись ні на що. Бережіть, цінуйте і радійте кожній миті життя!

Дякуємо ЗСУ за наш сьогоднішній ЩАСЛИВИЙ ДЕНЬ. 💙💛

• Оціни:

«УСПІХ — це здатність крокувати від однієї невдачі до іншої, не втрачаючи ентузіазму»

У кожної людини є власне бачення успішного майбутнього.  Головне не боятися вчитися, ризикувати і бачити результат від кожного свого кроку.

Сьогодні провели цікаві заходи: «Мої кроки до успіху», «Впевнений старт до успішного майбутнього», «Бути лідером», «Моя формула успіху», «Кроки до успіху», «Мрії – запорука успіху» та зробили висновок:

• щоб досягти успіху не варто боятися;
  • варто зосередитися на кінцевій цілі;
  • ніхто не застрахований від помилок;
  • не можна зволікати і витрачати час даремно.

• Оціни:

Сьогодні понеділок, ДЕНЬ ЕМОЦІЙ.

Радісним, емоційним, позитивним став цей день.

Педагоги разом з дітьми вчились активізувати емоційний досвід, пояснювати поняття «почуття» та «емоції», розповідати про силу моральних почуттів, розвивати вміння усвідомлено виявляти свої емоції та почуття, навички емоційного самоконтролю, вибудовувати доброзичливі взаємовідносини з оточуючими, висловлювати судження щодо культури почуттів.

В фоє школи організовано зони, де діти  та вчителі мали змогу поділитися своїми емоціями та почуттями відповідаючи на питання «Сьогодні ТИ ЯК ?»

День видався досить насиченим заходами та позитивними емоціями, учні та вчителі були дуже активними та позитивними.

• Оціни:

Сьогодні стартував тиждень початкової школи в ліцеї №15.

Цьогоріч обрали актуальну тему «В гармонії з собою»

Впродовж тижня підвищуємо рівень обізнаності про психічне здоров'я; знайомимо учасників освітнього процесу зі способами подолання негативних емоцій; представляємо альтернативні способи проведення динамічних пауз під час навчального процесу; формуємо навички саморегуляції, релаксації; позитивний образ класного колективу.

• Оціни:

З 4 по 9 грудня в Ліцеї 15 імені Олександра Співачука проходив Тиждень доброчесності. Цікаві виховні заходи, години спілкування, перегляд відеороликів, квести, дискусії допомогли ліцеїстам вкотре з'ясувати,що ДОБРОЧЕСНІСТЬ є необхідною і важливою складовою будь-якого істинного досвіду освіти.

Традиції народні  прославляєм,

У флешмобі хустку величаєм.

Хустка українська – берегиня вроди, генетичний скарб нації й народу. Символ волелюбства, прощання та вірності, іноді скорботи, і часто прихильності. Хустка – символ життя та любові, оберіг дівчат від долі лихої.

• Оціни:
70 років бурхливого шкільного життя.
Школа це не тільки стіни. Насамперед – це діти і вчителі, це пам'ять і традиції, наступність поколінь. Це сьогоднішні педагоги, ті, хто щодня переступаючи поріг, сіють зерна доброго, розумного, вічного, ті, для яких найвища нагорода в житті – успіхи вихованців.