Наша група ВКонтактах:

загальних зборів трудового колективу

Хмельницької спеціалізованої  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 15

Додаток .doc

Звіт директора школи Вересюка М.П.

про  роботу в 2017-2018 навчальному році

та  завдання  на 2018-2019 навчальний рік.

Додаток .doc

Кожен вихідний проводить по-різному. Вчителі середньої та старшої школи ХСЗШ І-ІІІ ступенів № 15 ім. О.Співачука взяли участь у тренінгу "Методика розвитку критичного мислення учнів у викладанні різних предметів". Дякуємо тренерам Олесі Прус та Олені Зарічній. Нові знання, дружня атмосфера, позитивні емоції, віра в свої сили і можливості - ось такий наш вихідний.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНОЇ ПРИРОДОЗНАВЧОЇ ГРИ "ГЕЛІАНТУС 2018". ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ 18 УЧНІВ, ЯКІ НАГОРОДЖЕНІ ДИПЛОМАМИ ТА ПОДАРУНКАМИ

З 12 по 18 березня старшокласники провели ряд заходів приурочених до ""Всесвітнього тижня грошей", а саме: здійснили віртуальну подорож в " Музей грошей", переглянули фільм " Історія української гривні", провели вікторину " Країна - столиця - гроші" та інтерактив " Я - клієнт банку".

Шановні батьки, учні та освітяни!
    Обмежувальні заходи щодо здійснення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти міста триватимуть щонайменше до середи , 21 лютого 2018 року (включно).

Через епідемічний підйом захворюваності на грип та ГРВІ з 13 лютого призупинено навчання

» УО "Лідер"
  • Оціни:
18 грудня 2017 р. стартувала наша традиційна щорічна акція «Діти дітям». Учні 10-А класу підготували для молодших школярів новорічну виставу «Лускунчик» з конкурсами та іграми.
Новорічні ранки

• Оціни:
відзначали у наших класах традиційно 6 грудня. А урочисті збори та святковий концерт відбулися 7 грудня 2017 р. в актовій залі школи. Підготували виховний захід учні 6-А класу на чолі з класним керівником Ліною Григорівною. Приємно було бачити і особливих гостів—курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Вони розповіли про свій навчальний заклад та професію, яку обрали.
День Збройних Сил України

• Оціни:
Команда учнів СЗШ15 імені О.Співачука "3D" (Думати. Діяти. Добиватись) 7 грудня 2017р. взяла участь у брейн-ринзі "Битва шкіл''. Після запеклої боротьби ми посіли 2 місце, поступившись СЗШ12.
Але загальні враження від гри залишилися дуже гарними. Команда пережила миттєвості слави та піднесеного настрою завдяки друзям вболівальникам, які прийшли підтримати нас. Капітан Савка Ірина впевнено вела команду до перемоги. Нам не вистачило балу, першість вибороли достойні. Дякуємо вчителю історії Надії Мельник за допомогу у підготовці до конкурсу. Бажаємо успіхів переможцям! А нам подальшого розвитку та впевненості у своїх знаннях!!!
«Битва шкіл»

• Оціни:
ДОБРИКИ друзі БАРВІНЧАТВосени рахують не лише курчат, а й барвінчат.
  • Оціни:
24 листопада 2017 р. у нашій школі відбулися заходи пам'яті з метою залучення учнівської молоді до вшанування пам'яті жертв геноциду Українського народу - Голодомору 1932-1933 років в Україні. Учні та вчителі кожного класу провели інформаційні години, історичні екскурси, зустрічі з очевидцями. У шкільній бібліотеці оформлена тематична виставка.
Схилімо голови в скорботі, тому що пекло, створене в Україні на початку ХХ століття не можна ні з чим порівняти ні у вітчизняній, ні у світовій історії.

• Оціни:
Учні 10-А класу 21 листопада 2017 р. взяли участь у патріотичну флешмобі, присвяченому Дню Гідності та Свободи, на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).  Присутні вшанували пам'ять полеглих за незалежність Батьківщини хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника Героїв Майдану.

• Оціни:
21 листопада 2017 р. з учнями 8-А класу було проведено тренінги на тему взаємозв'язку між гідністю та толерантністю.
«Змістом права на повагу до гідності людини є можливості усвідомлювати себе як особистість, поважати власні моральні принципи й етичні норми, наполягати на повазі до себе інших людей»—таким був умовивід першого тренінгу.
Другий—підвів до висновку, що у всіх нас є як відмінності, так і безліч схожого. Кожен знаходить те, що шукає.
Взаємозв'язок гідності та толерантності.

• Оціни:
Протягом 20-24 листопада 2017 р. у нас проходив ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ. В рамках предметного тижня між учнями 6-класів відбувся конкурс ерудитів "Математичний феєрверк". Учні змагалися, розв’язуючи логічні завдання та задачі. Було безліч цікавого та інтерактивного - малюванки, ребуси, кросворди, весела лічба, математичні доганялки і т.і. Приємно спостерігати за дітьми, за їх захопленням та винахідливістю. Математика, виявляється, і не така вже ''суха наука''. то Тим, хто не вірить, вчитель Ірина Дунець доведе. А фіналом свята цариці наук - Математики, став яскравий феєрверк на честь переможців - учнів 6-Б!

• Оціни:
Учні 8-А класу 16 листопада 2017 р. мали незабутню нагоду вітати з 90-літнім ювілеєм заслуженого художника України Михайла Андрійчука. Обласним краєзнавчим музеєм був влаштований захід,присвячений творчості відомого митця. У цей день ювіляра прийшли привітати його друзі та шанувальники. Чоловічий ансамбль музичного коледжу подарував чудові пісні. А всі разом заспівали «Многая літа» та від щирого серця побажали майстру пензля подальшого процвітання!