Хмельницький ліцей
№15
імені Олександра СпівачукаКалендар

Опитування

Ваші бали за три ЗНО?

Популярне

Останні новини:

     За традицією свято Осені відбулося сьогодні у 3 В класі. Разом з вчителькою Дунець Оленою Михайлівною діти радували присутніх гарним настроєм.  Сценки з Принцесою, танок веселих овочів, конкурси, пісні створили справді святкову атмосферу. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.

   

        Сьогодні відбулася чергова зустріч в ХСЗШ  № 15 ім. О. Співачука з вихованцями ДНЗ №  46 «Подоляночка» - майбутніми першокласниками. Шкільний практичний психолог  Царенко А. Й. провела дл них змістовну, захоплюючу екскурсію. Малята побували і в спортивному залі,і  в комп’ютерному класі, і в їдальні.  Зустрілись з друзями-школярами та помірялися зростом з одинадцятикласниками.

   

       На завершення Тижня поінформованості про дітей з особливими освітніми потребами для учнів 11-А класу ХСЗШ 15 ім. О. Співачука Кривошей Н.В. та Царенко А.Й. провели заняття з орієнтування в просторі. Учні малювали в симулятивних окулярах, знайомились із шрифтом Брайля та кілька хвилин провели в темряві, одягнувши чорні прив'язки, щоб зрозуміти проблему незрячих дітей та з порушенням зору

   

      В рамках проведення Тижня поінформованості про дітей із особливими потребами і в нашій  Хмельницькій СЗШ № 15 ім. О. Співачука відбулась майстерка «Фішки інклюзивного навчання». Гостями були вчителі інклюзивних класів, практичні психологи, соціальні педагоги із шкіл нашого міста.  Адміністративно-організаційними фішками навчання незрячих дітей та з порушенням зору  ділились директор школи Кіящук  Алла Йосипівна та заступник директора з навчально-виховної роботи  початкових класів Кривошей Ніна Василівна. А вчитель інклюзивного класу Симчук В. П. та асистент вчителя Веляник  Н. С. розповідали про особливості планування та проведення уроків. Найцікавішими виявились фішки вивчення шрифту Брайля та набір  тексту цим шрифтом на друкарських машинках.

                  

      У рамках відзначення Всесвітнього дня тварин сьогодні і в нашій школі був проведений «Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Учні початкових класів  обговорювали важливі питання ставлення до тварин, піклування про них та відповідального поводження з ними. Всі учасники були в захваті від уроку та ділились враженнями впродовж цілого дня.

      

      28 вересня 2018 року виповнилось 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського.    «Людина, — любив повторювати педагог, — народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний».  З нагоди цієї дати і в нашій початковій школі було проведено серію уроків присвячених цьому дню у 1 А, 2 Б, 3 Б, 4 В та 4 Г класах. Учні разом зі своїми учителями  Явориною Т. В., Трач Л. П., Симчук В. П., Лук’янчук Н. Ю., Лопатюк О. В. переглядали фільм про життєвий шлях Василя Олександровича, опрацьовували його оповідання та казки. Дуже емоційно відбулося обговорення оповідання «Дві доньки» у 4-х класах, учні 2 Б та 3 Б класів згадали права дітей, читаючи оповідання, та відновлювали тексти за допомогою мнемотаблиць, а першокласники виготовили лепбук. День пройшов з користю, жваво та емоційно.

       З великим задоволенням учні 3 Б та 2 Б класів  та їх вчителі Симчук Валентина Петрівна та Трач Любов Петрівна взяли участь у конкурсі «Безпечна дорога до школи», від проекту «Всеосвіта». Всі учасники перевірили власні знання з Правил дорожнього руху та навчилися орієнтуватися на шляху від школи додому за допомогою дорожніх знаків, а також системи правил поведінки під час дорожньо-транспортних ситуацій.

  Участь у  VІІІ Міжнародній науково-практичнійт конференції «Сучасний світ і незрячі: інклюзивна освіта, інтелектуалізація праці, активізація дозвілля – запорука соціальної інтеграції осіб з інвалідністю»  у м. Луцьку взяли  заступник  директора  з  навчально-виховної роботи  Хмельницької  СЗШ  № 15  ім. О.  Співачука Кривошей Н. В., вчитель  інклюзивного  класу   Симчук   В.  П. та  мама  учениці нашої  школи Бучина О. А. Вивчали проблеми   незрячих, а також шукали шляхи  їх вирішення.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

  Міністерством освіти і науки спільно з Національною академією педагогічних наук та Інститутом модернізації змісту освіти розроблені інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2018/19 навчальному році.

  Документ містить рекомендації щодо викладання всіх навчальних предметів у початковій, базовій та старшій школі, а також курсів морально-духовного спрямування, громадянської освіти, предметів художньо-естетичного циклу тощо.

  Рекомендації надіслані до шкіл і можуть використовуватись учителями в практичній роботі.

  Перейти до рекомендацій

  Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради оголошує конкурс на посаду директора Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 імені Олександра Співачука.

  Умови конкурсу додаються.


  Умови проведення конкурсу


  Зразок заяви претендента на участь у конкурсі


RSS
» УО "Лідер"
 • Оціни:
У рамках соціально-просвітницького проекту громадянського виховання учнівської молоді з грудня 2018 року Хмельницькою міською радою спільно з Департаментом освіти та науки започатковується проект «Школа сучасних лідерів», орієнтований на старшокласників закладів загальної середньої освіти міста.
Мета проекту - дати молодій людині необхідний мінімум знань для успішного досягнення поставлених цілей. Під час роботи молодь буде вивчати питання лідерства та комунікації, шукати своє покликання, здобувати навички впевненості під час спілкування. Для участі у проекті школяру потрібно заповнити анкету.
Протягом трьох днів учасники «Школи сучасних лідерів» візьмуть участь у серії тренінгів, лекцій, інтерактивних ігор, здобудуть навички з побудови команди та планування власного часу. Матимуть можливість у неформальній обстановці поспілкуватися із Хмельницьким міським головою Олександром Симчишиним.
Увага! Закінчення прийому анкет 17.12.2018 року о 22:00. Учасники, які пройдуть відбір, будуть поінформовані по телефону.
Початок навчання 20.12.2018 року о 12:00 у приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна, 33.
Анкету можна заповнити ТУТ
Переглядів: 30
 • Оціни:
Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Воно вже стало традиційним для наших учнів та вчителів. 17 травня 2018 р. на внутрішньому майданчику школи зібрались усі бажаючі—від першокласника до випускника. Протягом великої перерви відбувся флешмоб, під час якого школярі у вишиванках танцювали у супроводі української музики. До завершення дня усі охочі фотографувалися біля малюнка на асфальті у стилі українських орнаментів. Як добре, коли є привід отримати порцію натхненного гарного настрою!
2018.05.17 День вишиванки


Переглядів: 73
 • Оціни:
13 травня 2018 р. вихованці наших вокального та етнографічного гуртків взяли участь у театралізовано-концертній програмі "Так будь же ти благословенна, мамо!" Дійство відбувалось за участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів та закладів культури міста на концертному майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка. Педагоги, рідні та близькі прийшли висловити підтримку та подарувати оплески на знак вдячності за отримане естетичне задоволення та гарний настрій.
2018.05.13 День МАТЕРІ біля к-ру Шевченка


Переглядів: 65
 • Оціни:
Виховний захід, присвячений збереженню довкілля підготували і провели учні 5-В класу під керівництвом Перхайло Н. М. 11 травня 2018 р. До екологічної бесіди вони запросили друзів із 6-А класу. Школярі висвітлювали проблеми атмосфери, гідросфери, біосфери та звертали увагу на сторінки Червоної книги України. Приємним доповненням стали танці вихованців етнографічного гуртка. Завершилось все гарним настроєм та оптимістичними думками.
2018.05.11 Збережемо природу 5-ВПереглядів: 45
 • Оціни:
Відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
8 та 9 травня 2018 року було проведено низку заходів: зустрічі з представниками Бібліотеки для юнацтва, інформаційні години, круглі столи. Учні вивчали історичні події та факти, здійснювали пошукову роботу, переглядали документальні та художні фільми, аналізували, ділилися враженнями, робили висновки. Основною думкою, яка всіх об’єднала було «Ніколи знову..»
2018.05.08-09

Переглядів: 38
 • Оціни:
4 травня 2018 р. учнів нашої школи разом з іншими учасниками конкурсу «Місто своїми руками» було запрошено на екскурсію до Міської Ради. Діти мали можливість побачити звідки саме відбувається керівництво та планування розвитку нашого міста, дізналися про людей, які очолювали місцеве самоврядування у різні роки, про тих хто багато зробив і зараз приймає активну участь у розбудові нашої маленької батьківщини.
2018.05.04 екскурсія Міська радаПереглядів: 45
 • Оціни:
25 квітня 2018 року у стінах СЗОШ №15 відбувся вечір пам’яті про загиблого на війні Івана Мельника.
Теплими спогадами про Героя поділилися родичі, друзі та бойові побратими.
«Ми започаткували періодичне проведення таких вечорів про всіх загиблих на війні наших земляків, — каже міський голова Олександр Симчишин. — Не маємо права забувати. Не маємо права звикати до втрат»
Йому було всього 22… І вже рік, як його немає. Про таких кажуть — поспішав жити… Займався спортом, був підтримкою для друзів та надією для батьків. Іван Мельник. Найкращий. Саме такі чомусь гинуть на війні. Хоча — чи варто дивуватися? Адже саме такі першими мужньо стають на захист Батьківщини. Саме такі сміливо погоджуються на найнебезпечніші завдання.
2018.04.25 вшанування І.Мельника
Переглядів: 42
 • Оціни:

Відео-проект можна подивитись тут

ФЕСТИВАЛЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ «СВІЖИЙ ВІТЕР 2018»
Цьогоріч у заході взяли участь 24 загальноосвітні школи міста. Відбіркові тури відбувалися 16 та 17 квітня. Гала-концерт чергового 18 фестивалю екологічної творчості за участю переможців відбіркових турів провели 23 квітня на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка.
Учні нашої школи посіли ІІІ місце у номінації «Еко-проект» із соціальним відео «Не будь байдужим». Згідно традицій, призерів було нагороджено грамотами управління молоді та спорту, призами управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста – вазонами і спеціальними тортами «Свіжий вітер 2018»
2018.04.23 Свіжий вітерПереглядів: 60
 • Оціни:

16 березня 2018 р. відбулося підведення підсумків акції "Happy Мяу для Мурчика''. Дякуємо небайдужим учням та їх батькам СЗШ15 імені Олександра Співачука. Зібрані корми будуть передані до міського притулку.
Не будьмо байдужими. Добро врятує світ!
2018.03.16

Переглядів: 55
 • Оціни:
Десять школярок із Хмельницького взяли участь у конкурсі «Шкільна красуня—2018», який відбувся 13 березня 2018 р. у приміщенні Хмельницького міського будинку культури.
Кожна з дівчат - представниця певної школи міста. Для того, щоб здобути перемогу, учасницям було потрібно продемонструвати не лише зовнішню, але і духовну красу у таких конкурсах:
«Візитка – Я українка» (відео-представлення); «Родзинка» (талант); «Інтелектуальний» (соціальне відео); «Дефіле у шкільній формі».
Вітаємо ученицю нашої школи Дарину Вальчук, міс чарівність! Бажаємо всім успіхів у розвитку талантів. Дякуємо організаторам за море позитивних емоцій, а вболівальникам за дружню підтримку!

2018.03.14Переглядів: 44