Ліцей №15 » Школа І ступеня » Критерії оцінювання
  • Оціни:

Нормативно-правові документи щодо оцінювання особистих досягнень здобувачів освіти початкової школи

Оцінювання особистих досягнень учнів 2-4 класів з інформатики

Критерії оцінювання здобувачів освіти 3-х класів

Критерії оцінювання здобувачів освіти 1-4 класів з англійської мови

Переглядів: 1 479

Критерії оцінювання здобувачів освіти 2-х класів

• Оціни:

Картки формувального оцінювання здобувачів освіти в початковій школі

• Оціни:

Критерії оцінювання здобувачів освіти школи І ступеня