Календар

Календар свят України. Граматика української мови

Опитування

Ваші бали за три ЗНО?

Останні новини:

  Висновок та рекомендації щодо вдосконалення діяльності закладу

  ПРОГРАМИ ДЛЯ БАТЬКІВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ КОНТРОЛЮВАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЧАСУ ДИТИНИ В ІНТЕРНЕТІ 

  Безумовно, постійно лізти в особистісний простір дитини не найкраща ідея. Але як тільки підліток починає користуватися інтернетом, необхідно проконтролювати, скільки часу він проводить у віртуальному світі, які сайти відвідує, з ким спілкується. Чи немає чого підозрілого? Поспостерігати за школярем слід і тоді, коли відбуваються явні зміни в його поведінці: не властиву йому замкнутість, агресивність, заляканість, надмірну обережність. На жаль, не всі діти на всі 100% довіряють батькам. Не всі своєчасно діляться з ними своїми проблемами, тому відтягують висвітлення проблеми на «потім».

  Візьміть собі в помічники програми, які можна встановити на домашній комп'ютер:
  «Adult Blocker» не програма, а розширення в браузері «Google Chrome». Цей плагін допомагає заблокувати сайти потенційно небезпечного змісту: сайти порнографічної спрямованості, форуми, сайти, які реагують на «блок-слова». До «блок-слів» можуть належати: «зброя», «самогубство», «вбивство», «наркотики» і т.п. Від небезпечного контенту ваша дитина застрахована!
  «Child Web Guardian Pro» ця програма виконує той самий набір функцій, що і попередня, але тут є ще одна корисна функція ‒ контроль часу. Батьки можуть встановити ліміт, наприклад, 2 години на день. Після чого комп'ютер вимкнеться. Можна обирати різні варіанти стандартного графіка, який пропонується програмою, а можна встановити вручну.
  «Kids Control 1.6» у цій програмі об'єднані функції обмеження перебування в інтернеті за часом, а також блокування сайтів із забороненим контентом. Примітним в «Kids Control 1.6» є те, що можна контролювати гаджети дітей. Наприклад, встановлювати контроль на планшет або смартфон.
  «Кібер Мама» програма для встановлення графіку роботи за комп'ютером. Дисципліна фундамент усвідомленості. Якщо у дитини є чіткий графік життя, в якому вона навчається, розвивається, приділяє час спорту та хобі, то навряд чи вона буде занадто довго сидіти в інтернеті. За допомогою програми «Кібер Мама» ви зможете встановити графік роботи за комп'ютером, і підліток буде витрачати певну кількість часу в мережі для підготовки до навчання.


  Інтернет це, безумовно, чудовий винахід суспільства, адже дозволяє людям зробити життя комфортнішим, надаючи можливості для постійного розвитку, особистісного зростання, освіти. Але головне дозовано і вибірково споживати інформацію.


  БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ: 10 ПРАВИЛ ТА ПОРАД БАТЬКАМ    

  З 8 лютого 2021 року по 12 лютого 2021 року у ліцеї проходив інженерний тиждень. Цікаві завдання, неймовірні емоції та позитивні враження. Це було просто СУПЕР!

RSS
 • Оціни:


 

Переглядів: 25
 • Оціни:

Правила поведінки здобувачів освіти
Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука

базуються на чинному законодавстві України.
Ми – у безпеці
1. Навчальний заклад – територія, на якій не місце для зброї, вибухових або вогненебезпечних предметів та речовин; спиртних напоїв, наркотичних речовин, сигарет (електронних – також), токсичних речовин; шокерів, газових балончиків, ножів та інших небезпечних предметів.
2. Цькування, бійки, залякування, лихослів’я і знущання є неприпустимими формами поведінки у навчальному закладі та а його межами.
3. Спортивне знаряддя (ролики, скейти, тощо) здобувачі освіти використовують за межами навчального закладу.
4. Здобувачі освіти не приводять тварин до навчального закладу.
5. Здобувачі освіти знають і дотримуються правил безпеки життєдіяльності як під час уроків, так і після їх закінчення.
6. Під час перерв здобувачі освіти пересуваються в спокійному темпі правою частиною коридору або сходів (окрім тих місць, де небезпечно знаходитися: горище, підвал, кухня, фізична і хімічна лабораторії, майстерня, спортзал).
7. Уникають самовільного розкриття вікон, сидіння на підвіконнях чи визирання у відкриті вікна.
8. Йти з навчального закладу та його території в урочний час можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).
9. Здобувачі освіти можуть звернутися до свого класного керівника, чергового учителя, адміністрації школи за допомогою, якщо проти них здійснюються протиправні дії.
10. У разі поганого самопочуття здобувачі освіти повідомляють про це вчителів.
Ми – ввічливі
11. Здобувачі освіти висловлюють свої погляди, не зачіпаючи та поважаючи гідність і почуття інших людей.
12. Учасники освітнього процесу розмовляють ввічливо, поводяться так, щоб чути один одного.
13. Коли вчитель входить в клас, здобувачі освіти встають, вітаючи вчителя. Так само здобувачі освіти вітають будь-якого дорослого, який увійшов до класу під час занять, окрім уроків інформатики, коли працюють за комп'ютером.
14. Здобувачі освіти бережуть майно навчального закладу, акуратно ставляться як до своєї, так і чужої власності, дбають про чистоту і порядок на території навчального закладу.
15. Здобувачі освіти несуть відповідальність за зберігання власних речей, в тому числі мобільних телефонів та інших персональних гаджетів. Мобільними телефонами користуються в позаурочний час (якщо їх використання не потрібне на уроці).
16. Здобувачам освіти, які знайшли втрачені або забуті, на їх думку, речі належить здати черговому, який знаходиться на першому поверсі школи.
Ми – старанні і наполегливі у навчанні
17. Здобувач освіти приходить у навчальний заклад за 10-15 хв до початку занять, чистий і охайний, готує все необхідне навчальне приладдя до уроку.
18. Здобувачі освіти приносять на заняття всі необхідні підручники, зошити, письмове приладдя, інструменти, робочий і спортивний одяг, засоби індивідуального захисту.
19. Здобувачі освіти уважно працюють під час уроків.
20. Здобувачі освіти старанно виконують домашні завдання.
21. Здобувач освіти, який був відсутній у навчальному закладі з причини хвороби до 3 календарних днів може відвідувати ліцей без надання довідки від лікаря.
22. Здобувач освіти, який був відсутній у навчальному закладі з причин хвороби протягом 3 днів і більше має обов'язково надати відповідну довідку від лікаря з рекомендаціями щодо навантаження на уроці фізичної культури з вказаним терміном.
23. Якщо здобувач освіти неспроможний відвідувати навчальний заклад в будь-який день через хворобу або за будь-яких інших причин з відома батьків, необхідно надати відповідну заяву від батьків перед початком навчального дня.
24. Для повноцінного навчального процесу слід співпрацювати та вирішувати проблеми разом.

Переглядів: 40
 • Оціни:

Критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти 

Переглядів: 40
 • Оціни:

Довідник з академічної доброчесності для школярів

 

Переглядів: 30