для перегляду перейдіть за посиланням:

натиснути тут

Освітній процес при ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор» організовано відповідно:

• нормативно-правових документів - Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Положення про інституційну та дуальну форми здобуття загальної середньої освіти, Постанови Кабінету Міністрів України № 526 від 25 червня 2020р., якою затверджено «Порядок організації здобуття повної загальної середньої освіти засудженими до позбавлення волі на певний строк або довічного позбавлення волі, а також неповнолітніми особами, взятими під варту» та інших законодавчих актів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України
    • Договору між ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор» та Хмельницьким ліцеєм №15 імені Олександра Співачука про надання освітніх  послуг;
    • навчального плану;
    • розкладу занять;
    • забезпеченості належною кількістю підручників та посібників з предметів, шкільним приладдям;
    • облаштування класу з інтернетом та комп’ютером.

Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука забезпечує організацію навчального процесу для засуджених і осіб взятих під варту, які не мають повної загальної середньої освіти, за заочною формою. Крім навчальних занять ведеться і позакласна робота - проводяться заходи до визначних дат, бесіди на морально-етичну, патріотичну, правову тематику.

В 2021 -2022н.р. Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука забезпечує здобуття освіти за заочною формою в 10Г( консультпункт працює при ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор»), 11Г та 12Б класах.

Ліцей №15 » Інклюзивна освіта » Корекційна робота
  • Оціни:

Заняття з дітьми з особливими освітніми потребами

проводять корекційні педагоги

• Оціни:
На доброму серці тримається світ...
Виховання толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями, руйнування психологічних, фізичних, соціальних бар'єрів, які виключають або обмежують їх участь у повноцінній життєвій діяльності обговорюємо в нашому ліцеї в межах тижня поінформованості про осіб з інвалідністю. Разом з учнями познайомились зі шрифтом Брайля, жестовою абеткою, переглянули мультфільми з аудіодискрипцією.

• Оціни:

Заняття з корекції розвитку особистісної сфери.

Вчитель-дефектолог Веляник Н.С.

• Оціни:

Корекційні заняття з "Корекції розвитку пізнавальної сфери"

Тифлопедагог Кривошей К.О.

• Оціни:

Для дистанційного навчання вчитель-логопед Кримська О.І.

підготувала для дітей відеозаняття