Школа № 15 міста Хмельницького
 • Головна


Календар

Календар свят України. Граматика української мови

Опитування

Ваші бали за три ЗНО?

Останні новини:

  Сьогодні в ліцеї День цивільного захисту. Всі заходи спрямовані на навчання дітей правилам безпеки та поведінки в надзвичайних ситуаціях. Цей день дозволив школярам краще зрозуміти значення цивільного захисту та навчитися основам самозахисту. Учні  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

  Дефектологи Ліцею №15 Наталія Веляник і Катерина Кривошей відзначили Всесвітній день книги цікавим заходом. «Дивовижна книга» охоче відкрила свої таємниці молодшим школярам. Діти дізнались про те, як народжується книга, про рекордсменів у світі книг, виготовили кольорових читайликів і навіть отримали маленькі… дуже маленькі подарунки - мікрокнижечки.

  Сьогодні в нас казковий день. Казки живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити. Цікаво й пізнавально пройшов цей день для учнів початкових класів. Ми провели вікторину «Відгадай народну казку», квест «Країна казок», літературну вікторину «Мандруємо країною казок». Учні виконали малюнки та поробки з пластиліну з героями улюблених казок. А завершився тиждень початкової школи ПАРАДОМ КАЗКОВИХ ГЕРОЇВ.

RSS
Ліцей №15 » Гімназія (5-9 класи) » Критерії оцінювання 5-9 класи
 • Оціни:

Критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти з трудового навчання

Трудове навчання 7-11 класи
Переглядів: 38
 • Оціни:

Критерії оцінювання здобувачів освіти 7-11 класів з фізичної культури

Фізкультура 7-11 класи
Переглядів: 30
 • Оціни:

Критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти з фізики та астрономії

фізика та астрономія 7-11 класи
Переглядів: 45
 • Оціни:

Критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти з інформатики

інформатика 5-6 класи
інформатика 7-11 класи
Переглядів: 49