Школа № 15 міста Хмельницького

Сьогодні в ліцеї День цивільного захисту. Всі заходи спрямовані на навчання дітей правилам безпеки та поведінки в надзвичайних ситуаціях. Цей день дозволив школярам краще зрозуміти значення цивільного захисту та навчитися основам самозахисту. Учні  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Дефектологи Ліцею №15 Наталія Веляник і Катерина Кривошей відзначили Всесвітній день книги цікавим заходом. «Дивовижна книга» охоче відкрила свої таємниці молодшим школярам. Діти дізнались про те, як народжується книга, про рекордсменів у світі книг, виготовили кольорових читайликів і навіть отримали маленькі… дуже маленькі подарунки - мікрокнижечки.

Сьогодні в нас казковий день. Казки живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити. Цікаво й пізнавально пройшов цей день для учнів початкових класів. Ми провели вікторину «Відгадай народну казку», квест «Країна казок», літературну вікторину «Мандруємо країною казок». Учні виконали малюнки та поробки з пластиліну з героями улюблених казок. А завершився тиждень початкової школи ПАРАДОМ КАЗКОВИХ ГЕРОЇВ.

• Оціни:

НАКАЗ МОН "Про затвердження Порядку проведення національного мультипредметного тесту"

переглянути документ

НМТ-2024: ДЕЯКІ ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ

Національний мультипредметний тест (НМТ) у 2024 році заплановано провести протягом 14 травня — 19 липня. Такий період визначено наказом Міністерства освіти і науки України.

Окрім цього, зазначеним наказом затверджено перелік навчальних предметів, із яких відбудеться тестування. Також передбачено, що НМТ міститиме два блоки: основний, до якого увійдуть три обов’язкові навчальні предмети, і додатковий, що міститиме завдання з одного навчального предмета на вибір. Обов’язкові  — українська мова, математика та історія України, на вибір — українська література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька, французька), біологія, фізика, хімія та географія.

Для кожного учасника тестування проходитиме в один день у два етапи. Під час першого етапу, який триватиме 120 хвилин, потрібно буде виконати завдання з української мови та математики, а під час другого, теж тривалістю 120 хвилин, —  з історії України та навчального предмета на вибір, вказаного під час реєстрації для участі в НМТ. Між етапами буде 20-хвилинна перерва

Нагадаємо: раніше ми повідомляли, що Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики предметних тестів основного й додаткового блоків НМТ 2024 року та схеми нарахування балів за виконання їх завдань.