Школа № 15 міста Хмельницького

Дефектологи Ліцею №15 Наталія Веляник і Катерина Кривошей відзначили Всесвітній день книги цікавим заходом. «Дивовижна книга» охоче відкрила свої таємниці молодшим школярам. Діти дізнались про те, як народжується книга, про рекордсменів у світі книг, виготовили кольорових читайликів і навіть отримали маленькі… дуже маленькі подарунки - мікрокнижечки.

Сьогодні в нас казковий день. Казки живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити. Цікаво й пізнавально пройшов цей день для учнів початкових класів. Ми провели вікторину «Відгадай народну казку», квест «Країна казок», літературну вікторину «Мандруємо країною казок». Учні виконали малюнки та поробки з пластиліну з героями улюблених казок. А завершився тиждень початкової школи ПАРАДОМ КАЗКОВИХ ГЕРОЇВ.

Сьогодні ми провели день під гаслом "Добро починається з тебе"

Творити добро - цечудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з'єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен.  Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного.

Ліцей №15 » Інклюзивна освіта » Інклюзивне середовище
  • Оціни:

Лікувальна фізкультура є засобом відновлювальної і компенсаторної терапії для дітей з ООП. Вона сприяє відновленню фізіологічних функцій, уражених хворобливими процесами.

Обладнання кабінету лікувальної фізкультури в ліцеї:

• бігова доріжка
  • бруси реабілітаційні
  • настінні гімнастичні снаряди, лавки
  • диски гімнастичні "Здоров'я", що крутяться
  • гімнастичні еспандери, гантелі, обручі
  • механічний масажер "Арман"
  • кулькові масажери для стоп ніг
  • набір сенсорних м’ячів
  • орбітрек
  • велотренажер
  • Оціни:

В ресурсній кімнаті №3 з дітьми працюють соціальний педагог та корекційний психолог.

• Оціни:

Наша медіатека – це сучасний простір, в якому школярі мають можливість проводити вільний час, спілкуватись один з одним, вчитись, отримувати консультації, гратись. У медіатеці створені комфортні умови: зручні меблі, наявні книги, комп’ютери, розвиваючі ігри.

• Оціни:

Ресурсна кімната №4 для проведення корекційних занять вчителем-дефектологом (олігофренопедагогом) під час організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

• Оціни:

Ресурсна кімната №5 для проведення занять вчителем-логопедом для дітей з порушеннями мовлення та корекційних занять під час організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

• Оціни:

Ресурсна кімната №2 для проведення корекційних занять вчителем-дефектологом (тифлопедагогом) під час організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

• Оціни:

Ресурсна кімната №1 для занять з корекції зору, які проводить лікар-офтальмолог та медсестра-ортоптистка