Ліцей №15 » Інклюзивна освіта » Інклюзивне середовище

Лікувальна фізкультура є засобом відновлювальної і компенсаторної терапії для дітей з ООП. Вона сприяє відновленню фізіологічних функцій, уражених хворобливими процесами.

Обладнання кабінету лікувальної фізкультури в ліцеї:

• бігова доріжка
  • бруси реабілітаційні
  • настінні гімнастичні снаряди, лавки
  • диски гімнастичні "Здоров'я", що крутяться
  • гімнастичні еспандери, гантелі, обручі
  • механічний масажер "Арман"
  • кулькові масажери для стоп ніг
  • набір сенсорних м’ячів
  • орбітрек
  • велотренажер

В ресурсній кімнаті №3 з дітьми працюють соціальний педагог та корекційний психолог.

Наша медіатека – це сучасний простір, в якому школярі мають можливість проводити вільний час, спілкуватись один з одним, вчитись, отримувати консультації, гратись. У медіатеці створені комфортні умови: зручні меблі, наявні книги, комп’ютери, розвиваючі ігри.

Ресурсна кімната №4 для проведення корекційних занять вчителем-дефектологом (олігофренопедагогом) під час організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Ресурсна кімната №5 для проведення занять вчителем-логопедом для дітей з порушеннями мовлення та корекційних занять під час організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Ресурсна кімната №2 для проведення корекційних занять вчителем-дефектологом (тифлопедагогом) під час організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Ресурсна кімната №1 для занять з корекції зору, які проводить лікар-офтальмолог та медсестра-ортоптистка