Школа № 15 міста Хмельницького

Сьогодні в ліцеї День цивільного захисту. Всі заходи спрямовані на навчання дітей правилам безпеки та поведінки в надзвичайних ситуаціях. Цей день дозволив школярам краще зрозуміти значення цивільного захисту та навчитися основам самозахисту. Учні  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Дефектологи Ліцею №15 Наталія Веляник і Катерина Кривошей відзначили Всесвітній день книги цікавим заходом. «Дивовижна книга» охоче відкрила свої таємниці молодшим школярам. Діти дізнались про те, як народжується книга, про рекордсменів у світі книг, виготовили кольорових читайликів і навіть отримали маленькі… дуже маленькі подарунки - мікрокнижечки.

Сьогодні в нас казковий день. Казки живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити. Цікаво й пізнавально пройшов цей день для учнів початкових класів. Ми провели вікторину «Відгадай народну казку», квест «Країна казок», літературну вікторину «Мандруємо країною казок». Учні виконали малюнки та поробки з пластиліну з героями улюблених казок. А завершився тиждень початкової школи ПАРАДОМ КАЗКОВИХ ГЕРОЇВ.

Ліцей №15 » Безпечна школа
  • Оціни:

Метою даного засідання було розглянути психосоціальні потреби і механізми захисту.

Та розробити план дій згідно плану шкільної безпеки.

• Оціни:

Тема засідання: "Створюємо карту безпеки в ліцеї"

• Оціни:

На даному засіданні розглянули наступні питання:

• картування ризиків освітнього процесу;
  • картування фізичних ризиків;
  • картування психологічних (емійних) ризиків з використанням методу "Карта тіла"

• Оціни:

На даному засіданні було створено та затверджено такий важливий документ, як "Кодекс поведінки"

• Оціни:

На засіданні обговорювалися наступні питання:

• розуміння потреб дітей;
  • права дітей;
  • захисні фактори і фактори ризику;
  • важливість участі дітей;
  • Оціни:

На засіданні ознайомилися з ключовими поняттями

проєкта "Безпечна школа"

• Оціни:

Темою засідання було "Знайомство з дітьми, презентація проєкту, організацій та партнерів. Створення КБШ"

• Оціни:

КОДЕКС ПОВЕДІНКИ учасників освітнього процесу Комунального закладу загальної середньої освіти "Ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницької міської ради", створений за підтримки   Міжнародної неурядової організації "Save the Children" та громадської організації "Аваліст".

Переглянути документ

• Оціни:
З ціллю підвищення рівня безпеки у ліцеї та прилеглої території КЗЗСО "Ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницької міської ради" бере участь у проєкті "Безпечні школи", співпрацюючи з Міжнародною неурядовою організацією "Save the Children" та громадською організацією "Аваліст".

Обережно! Вибухонебезпечні предмети

Вивчи правила пожежної безпеки