Ліцей №15 » Про заклад » Вчительський колектив

Вчительський колектив

Сьогодні у школі працює 88 учителів (серед них: вчителів-методистів— 27, старших учителів—15, вчителів вищої категорії—53).

Завжди у пошані колег та дітей вчителі-ветерани праці, які провели у роботі на освітянській ниві понад 30 років і сьогодні продовжують працювати: Багрій Н.І., Гартнер Н.І., Красовська В.М., Ситнік О.М., Румпа Н.М., Кривошей Н.В., Бойко К.С,, Балашова В.П., Дунець О.М., Галузинська І.О., Бакіна О.Л., Боричко В.М., Данилюк С.В., Корольчук Н.З., Мельник Н.А., Сірук Л.В., Сорочинська Т.С., Томашевська Г.М., Трач Л.П., Філіпчук Ж.І.Войтюк Г.В., Нестерчук Л.В., Янченко Г.Д.

Педагогами Хмельницького ліцею №15 імені Олександра Співачука є і 11 наших випускниць: Н.І. Гартнер, О.М. Дунець, В.М. Боричко, І.А.Рудницька, А.Й. Царенко, Н.В. Калинюк, В.О. Співачук, Н.М. Перхайло, Н.О. Козяр-Бакіна, Л.Л.Томашевська, О.В. Лопатюк.

• Публікація: 0
  • Коментів: 3
  • ICQ: {icq}
28 липня 2015 16:13

мухаммад

• Група: Гості
  • Зареєструвався: --
  • Статус:

помню это школу

Можливість коментування даної публікації було відключено.