Список учнів
комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницької міської ради», зарахованих до 1 класу на 2026-2027 навчальний рік
|
1. |
Антонюк |
|
2. |
Атаманюк |
|
3. |
Бабінський |
|
4. |
Бальбуза |
|
5. |
Баць |
|
6. |
Боролюк |
|
7. |
Бурденюк |
|
8. |
Варнацька |
|
9. |
Войтович |
|
10. |
Врублевська |
|
11. |
Гетманюк |
|
12. |
Горенко |
|
13. |
Громов |
|
14. |
Гураєвський |
|
15. |
Гураєвський |
|
16. |
Деркач |
|
17. |
Джелілова |
|
18. |
Дубік |
|
19. |
Духаніна |
|
20. |
Єрмолаєв |
|
21. |
Желіхівська |
|
22. |
Жижук |
|
23. |
Жижук |
|
24. |
Жулковська |
|
25. |
Захаров |
|
26. |
Захарчук |
|
27. |
Зінов’єв |
|
28. |
Ігнатенко |
|
29. |
Кальмучина |
|
30. |
Кальченко |
|
31. |
Кашперук |
|
32. |
Кірілєску |
|
33. |
Климчук |
|
34. |
Коваль |
|
35. |
Ковальчук |
|
36. |
Ковбасіста |
|
37. |
Козачок |
|
38. |
Козачук |
|
39. |
Колесник |
|
40. |
Коструб |
|
41. |
Кравчук |
|
42. |
Крамар |
|
43. |
Крохмалюк |
|
44. |
Лазоренко |
|
45. |
Лемещук |
|
46. |
Лемещук |
|
47. |
Мандзій |
|
48. |
Маркітан |
|
49. |
Марчук |
|
50. |
Маршал |
|
51. |
Мацнєв |
|
52. |
Мельник |
|
53. |
Мельник |
|
54. |
Москаленко |
|
55. |
Нища |
|
56. |
Осіпова |
|
57. |
Паляниця |
|
58. |
Пильник |
|
59. |
Піменов |
|
60. |
Пішта |
|
61. |
Плахтій |
|
62. |
Польський |
|
63. |
Попрєдкін |
|
64. |
Приходько |
|
65. |
Райковська |
|
66. |
Регула |
|
67. |
Рєзнік |
|
68. |
Розгон |
|
69. |
Синиця |
|
70. |
Сморода |
|
71. |
Соколенко |
|
72. |
Старунь |
|
73. |
Сторожук |
|
74. |
Танаєва |
|
75. |
Твердохліб |
|
76. |
Тимощук |
|
77. |
Трачук |
|
78. |
Усатенко |
|
79. |
Франчук |
|
80. |
Фрізен |
|
81. |
Фроленков |
|
82. |
Цвєлова |
|
83. |
Цісар |
|
84. |
Чумак |
|
85. |
Чуча |
|
86. |
Шумович |
|
87. |
Щерба |
|
88. |
Ящиков |
|
|
НАКАЗ |
|
|
|
|
|
|
23.03.2026 року |
м.Хмельницький |
№ 33 к/тр |
|
|
|
|
Про підсумки атестації педагогічних
працівників у 2025/2026 навчальному році
Бухгалтерії з 23.03.2026 року здійснити розрахунки оплати праці педагогічним працівникам згідно з результатами атестації:
|
|
|
|
ПРИСВОЄНО: |
|
|
|
|
|
БУРКА Анжеліка Дмитрівна учитель англійської мови; |
|
|
СМОЛЯК Ліна Григорівна учитель англійської мови; |
|
|
ФРАНЧУК Оксана Володимирівна учитель обслуговуючої праці; |
|
|
МЕЛЬНИК Надія Анатолівна учитель історії; |
|
|
ЛИСЬКО Олена Олексіївна. |
|
|
|
|
|
- педагогічне звання «старший учитель» |
|
|
БАРАН Лілія Миколаївна учитель фізичного виховання; |
|
|
СТЕЦЮК Вікторія Вікторівна учитель української мови та літератури. |
|
|
|
|
|
- кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» |
|
|
КОСОВСЬКІЙ Ользі Сергіївни, вчитель початкових класів; |
|
|
РУДНИЦЬКІЙ Альоні Іванівні, вчитель української мови та літератури; |
|
|
|
|
|
- 12 тарифний розряд |
|
|
ЛІТВІНЧУК Юлії Анатоліївні, асистенту вчителя; |
|
|
|
|
|
- кваліфікаційну категорію «Провідний бібліотекар» |
|
|
ГУМЕННА Олена Іванівна зав. бібліотекою; |
|
|
ВІДПОВІДАЮТЬ: |
|
|
- раніше присвоєному 12 тарифному розряду |
|
|
ОНОФРІЮК Анжела Анатоліївна асистент вчителя; |
|
|
|
|
|
- раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» |
|
|
ТОКАРСЬКА Жанна Миколаївна бібліотекар; |
|
|
|
|
|
- раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»: |
|
|
ВОЙТЮК Галина Василівна вчитель фізики; |
|
|
|
|
|
- раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист»: |
|
|
БАКІНА Ольга Леонідівна учитель історії; |
|
|
КРИВОШЕЙ Ніна Василівна учитель початкових класів; |
|
|
ФІЛІПЧУК Жанна Іванівна учитель початкових класів; |
|
|
МОДІНА Ірина Володимирівна учитель історії; |
|
|
ЦИМБАЛЮК Світлана Михайлівна учитель біології; |
|
|
ДАНИЛЮК Світлана Василівна учитель української мови та літератури. |
|
|
|
|
27 листопада 2024 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулися Сковородинські читання у змішаній формі online/offline.
Мета Конкурсу – популяризація творчості Григорія Сковороди; виявлення і підтримка творчих особистостей.
У Конкурсі взяли участь діти різних вікових категорій
Учні 10б класу класний керівник Наталія Романюк провели історичну годину пам'яті присвячену ''Пам'яті жертв голодоморів в Україні![]()
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Цього року ми втретє вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців. В ці дні ми згадуємо тих, хто став жертвою тодішнього режиму і прийняв мученицьку смерть. Голодомор є національною трагедією і окремою сумною та гіркою сторінкою в історії українського народу. Сьогодні, на жаль, ми не можемо повернути час назад та виправити ті лихі події далеких років. Та наш синівський обов’язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі та в світі, берегти мир і спокій, жити у злагоді і порозумінні. В ці скорботні листопадові дні схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, кого забрала голодна смерть. Закликаємо людей по всьому світу засвітити вогник у домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди ніколи не повторюватися!!!
20-22 листопада у ліцеї відбулася благодійна акція #День_піжам за ініциативи @rmhcukraine У кожного з нас піжама асоціюється з материнською турботою, теплом та затишком рідної оселі, глибоким і міцним сном. І якщо ви хочете, щоб така атмосфера супроводжувала вас упродовж дня – прийдіть у ліцей в піжамах та підтримайте тих хто зараз не вдома а у лікарняних палатах на лікуванні. Цим діткам дуже сумно без родинного затишку та батьківської підтримки. З ініціативи УО''Лідер'', відбулася акція на підтримку створення сімейних кімнат у лікувальних закладах, щоби хворі дітки відчували підтримку рідних , а особливо своїх матусь 💖
Для того, щоб внести у буденне навчальне життя ліцеїстів трохи веселощів, створити атмосферу свята та невимушеного спілкування де всі охочі мали можливість висловити свою думку та побажання, а також задонатити на благодійну допомогу 😌🤗 Відразу скажемо, що не всі наважилися на такий вчинок, але для першого разу вистачило і небагатьох сміливців, які мали того дня досить незвичний вигляд🤗
А створене ними середовище засвідчило, що рідний навчальний заклад сприймається учнями як друга домівка, у якій панують затишок, дружнє спілкування та допомогу і підтримку кожному хто її потребує. Зібрано понад 2 тис. гривень, які перераховані на рахунок благодійного фонду 💥 Дякуємо учням, батькам та педагогам💙💛