для перегляду перейдіть за посиланням:

натиснути тут

Освітній процес при ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор» організовано відповідно:

• нормативно-правових документів - Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Положення про інституційну та дуальну форми здобуття загальної середньої освіти, Постанови Кабінету Міністрів України № 526 від 25 червня 2020р., якою затверджено «Порядок організації здобуття повної загальної середньої освіти засудженими до позбавлення волі на певний строк або довічного позбавлення волі, а також неповнолітніми особами, взятими під варту» та інших законодавчих актів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України
    • Договору між ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор» та Хмельницьким ліцеєм №15 імені Олександра Співачука про надання освітніх  послуг;
    • навчального плану;
    • розкладу занять;
    • забезпеченості належною кількістю підручників та посібників з предметів, шкільним приладдям;
    • облаштування класу з інтернетом та комп’ютером.

Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука забезпечує організацію навчального процесу для засуджених і осіб взятих під варту, які не мають повної загальної середньої освіти, за заочною формою. Крім навчальних занять ведеться і позакласна робота - проводяться заходи до визначних дат, бесіди на морально-етичну, патріотичну, правову тематику.

В 2021 -2022н.р. Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука забезпечує здобуття освіти за заочною формою в 10Г( консультпункт працює при ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор»), 11Г та 12Б класах.

Ліцей №15 » Зустріч з високим мистецтвом

Зустріч з високим мистецтвом

Зустріч з високим мистецтвом, що спонукає змінити себе, замислитись над особистим життям і над тим, а що зробиш саме ти? Незабутні враження отримали учні ХЗШ15 завітавши до Моно театру КУТ. Цьогоріч відкриття 26 театрального сезону в рамках проекту "Молода еліта міста'' відбулося новою роботою Володимира Смотрителя - виставою ''Смотритель ночі''. Перед глядачем за час дійства, промайнула багаторічна історія унікального театру та його засновника, ми разом з актором згадали вже знайомі вистави та людей,які у різні роки були причетними до життя театрального '' розкуття''. Згадали тих хто надихав митця творити, але, нажаль, відійшли у кращі світи. Лунали чудові авторські пісні на слова подільських поетів - друзів митця. Дякуємо Володимиру Петровичу за нову геніальну роботу та творчість, яку він безупинно дарує людям, що відлунням справжніх почуттів пробудиться у душах кожного глядача!!!