Ліцей №15 » Зустріч з високим мистецтвом

Зустріч з високим мистецтвом

Зустріч з високим мистецтвом, що спонукає змінити себе, замислитись над особистим життям і над тим, а що зробиш саме ти? Незабутні враження отримали учні ХЗШ15 завітавши до Моно театру КУТ. Цьогоріч відкриття 26 театрального сезону в рамках проекту "Молода еліта міста'' відбулося новою роботою Володимира Смотрителя - виставою ''Смотритель ночі''. Перед глядачем за час дійства, промайнула багаторічна історія унікального театру та його засновника, ми разом з актором згадали вже знайомі вистави та людей,які у різні роки були причетними до життя театрального '' розкуття''. Згадали тих хто надихав митця творити, але, нажаль, відійшли у кращі світи. Лунали чудові авторські пісні на слова подільських поетів - друзів митця. Дякуємо Володимиру Петровичу за нову геніальну роботу та творчість, яку він безупинно дарує людям, що відлунням справжніх почуттів пробудиться у душах кожного глядача!!!