У рамках відзначення Всесвітнього дня тварин сьогодні і в нашій школі був проведений «Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Учні початкових класів  обговорювали важливі питання ставлення до тварин, піклування про них та відповідального поводження з ними. Всі учасники були в захваті від уроку та ділились враженнями впродовж цілого дня.

28 вересня 2018 року виповнилось 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського.    «Людина, — любив повторювати педагог, — народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний».  З нагоди цієї дати і в нашій початковій школі було проведено серію уроків присвячених цьому дню у 1 А, 2 Б, 3 Б, 4 В та 4 Г класах. Учні разом зі своїми учителями  Явориною Т. В., Трач Л. П., Симчук В. П., Лук’янчук Н. Ю., Лопатюк О. В. переглядали фільм про життєвий шлях Василя Олександровича, опрацьовували його оповідання та казки. Дуже емоційно відбулося обговорення оповідання «Дві доньки» у 4-х класах, учні 2 Б та 3 Б класів згадали права дітей, читаючи оповідання, та відновлювали тексти за допомогою мнемотаблиць, а першокласники виготовили лепбук. День пройшов з користю, жваво та емоційно.

З великим задоволенням учні 3 Б та 2 Б класів  та їх вчителі Симчук Валентина Петрівна та Трач Любов Петрівна взяли участь у конкурсі «Безпечна дорога до школи», від проекту «Всеосвіта». Всі учасники перевірили власні знання з Правил дорожнього руху та навчилися орієнтуватися на шляху від школи додому за допомогою дорожніх знаків, а також системи правил поведінки під час дорожньо-транспортних ситуацій.

Участь у  VІІІ Міжнародній науково-практичнійт конференції «Сучасний світ і незрячі: інклюзивна освіта, інтелектуалізація праці, активізація дозвілля – запорука соціальної інтеграції осіб з інвалідністю»  у м. Луцьку взяли  заступник  директора  з  навчально-виховної роботи  Хмельницької  СЗШ  № 15  ім. О.  Співачука Кривошей Н. В., вчитель  інклюзивного  класу   Симчук   В.  П. та  мама  учениці нашої  школи Бучина О. А. Вивчали проблеми   незрячих, а також шукали шляхи  їх вирішення.

Міністерством освіти і науки спільно з Національною академією педагогічних наук та Інститутом модернізації змісту освіти розроблені інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2018/19 навчальному році.

Документ містить рекомендації щодо викладання всіх навчальних предметів у початковій, базовій та старшій школі, а також курсів морально-духовного спрямування, громадянської освіти, предметів художньо-естетичного циклу тощо.

Рекомендації надіслані до шкіл і можуть використовуватись учителями в практичній роботі.

Перейти до рекомендацій

Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради оголошує конкурс на посаду директора Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 імені Олександра Співачука.

Умови конкурсу додаються.

Умови проведення конкурсу

Зразок заяви претендента на участь у конкурсі

загальних зборів трудового колективу

Хмельницької спеціалізованої  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 15

Додаток .doc

Звіт директора школи Вересюка М.П.

про  роботу в 2017-2018 навчальному році

та  завдання  на 2018-2019 навчальний рік.

Додаток .doc

» » Результати вибору електронyих версій підручників

Результати вибору електронyих версій підручників