Школа № 15 міста Хмельницького
  • Головна


Календар

Календар свят України. Граматика української мови

Опитування

Ваші бали за три ЗНО?

Останні новини:

    Сьогодні в ліцеї День цивільного захисту. Всі заходи спрямовані на навчання дітей правилам безпеки та поведінки в надзвичайних ситуаціях. Цей день дозволив школярам краще зрозуміти значення цивільного захисту та навчитися основам самозахисту. Учні  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

    Дефектологи Ліцею №15 Наталія Веляник і Катерина Кривошей відзначили Всесвітній день книги цікавим заходом. «Дивовижна книга» охоче відкрила свої таємниці молодшим школярам. Діти дізнались про те, як народжується книга, про рекордсменів у світі книг, виготовили кольорових читайликів і навіть отримали маленькі… дуже маленькі подарунки - мікрокнижечки.

    Сьогодні в нас казковий день. Казки живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити. Цікаво й пізнавально пройшов цей день для учнів початкових класів. Ми провели вікторину «Відгадай народну казку», квест «Країна казок», літературну вікторину «Мандруємо країною казок». Учні виконали малюнки та поробки з пластиліну з героями улюблених казок. А завершився тиждень початкової школи ПАРАДОМ КАЗКОВИХ ГЕРОЇВ.

RSS
Ліцей №15 » Новини » Герої не вмирають

Герої не вмирають

25 січня 2015 року в Хмельницькому попрощалися із Олександром Співачуком.

25 січня 2015 року в Хмельницькому попрощалися із Олександром Співачуком, який загинув в Іловайському котлі.

Майже на півроку затягнувся останній шлях додому бійця, саме цього дня, Героя перепоховали у рідному місті.

Майор міліції Олександр Співачук став одним з перших добровольців, які вирушили відстоювати цілісність нашої держави на сході країни. 32-річний чоловік, який раніше працював слідчим в обласному управлінні міліції, вступив до лав батальйону «Миротворець» у перші дні його створення. Брав безпосередню участь в охороні правопорядку в Слов’янську, Дзержинську, в районі Горлівки та інших населених пунктах Донецької області.

Зв‘язок з Олександром перервався після фатального бою під Іловайськом Донецької області 28 серпня 2014 року, який увійшов в історію як Іловайський котел.

Його сестра Наталія згадувала: «Останній дзвінок від Саші прозвучав 28 серпня 2014 року. Він подзвонив сестрі і сказав: «Наташа, я загубив той папірчик, де були записані ваші телефони, то якщо хтось буде дзвонити і казати, що я загинув – не вірте!», і тут зв'язок обірвався».

Майже півроку Олександра шукали, як безвісти зниклого. Його фотографії розповсюджувалися у соціальних мережах, колеги-правоохоронці збирали інформацію з усіх можливих джерел. Лише у результаті співставлення аналізів ДНК вдалося з‘ясувати, що Олександр Співачук загинув і похований, як невідомий захисник, на одному з кладовищ Дніпропетровська під номером 6932.

12 грудня 2016 року суддя Хмельницького міськрайонного суду Оксана Заворотнюк за позовом 69-річного батька загиблого, Володимира Співачука, встановила юридичний факт загибелі Співачука Олександра Володимировича, 9 березня 1982 року народження, при виконанні обов'язків військової служби 29 серпня 2014 року на території Донецької області в місті Іловайськ, Україна, внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

https://ye.ua/istiriya/40274_Cey_den_v_istoriyi_Hmelnichchini__25_sichnya.html


Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо: зареєструватися або ввести логін та пароль.