Школа № 15 міста Хмельницького
  • Головна


Календар

Календар свят України. Граматика української мови

Опитування

Ваші бали за три ЗНО?

Останні новини:

    Тиждень початкових класів триває…

    Сьогодні «Математичне шоу» відбулося у кожному класі. Цікаві завдання, ігри, конкурси тішили усіх без вийнятку!

    Далі буде…

     

    Тиждень початкової школи в нашому ліцеї розпочався із Дня рідної мови. Долучилися до проведення всі учні початкових класів. Діти в захваті. Рідна мова колискова наш захист, і наша зброя.

     

     

    # Мій талант - бути щасливою дитиною
    У рамках тижня поінформованості про дітей з ООП дефектологи КЗЗСО «Ліцей № 15 імені Олександра Співачука» Наталія Веляник і Катерина Кривошей провели виховний захід «Особливий погляд». Третьокласники не тільки дізналися про умови, створені у ліцеї для навчання дітей з порушеннями зору, але й самі спробували відчути, як по-особливому сприймає світ незряча людина. Впродовж заняття діти познайомились зі шрифтом Брайля, сучасними пристосуваннями для читання, письма та відтворення інформації, з побутовими приладами та настольними іграми для незрячих людей.
    Учні прийшли до висновку, що люди з порушеннями зору можуть вести повноцінне життя, бути корисними членами суспільства. А наше толерантне ставлення, допомога і розуміння цьому сприятимуть.
      


     

    Діти та вчителі Ліцею №15 імені Олександра Співачука ХМР запрошують першокласників у свою дружню родину

    Дивитись відео тут

RSS
Ліцей №15 » Новини » Герої не вмирають

Герої не вмирають

25 січня 2015 року в Хмельницькому попрощалися із Олександром Співачуком.

25 січня 2015 року в Хмельницькому попрощалися із Олександром Співачуком, який загинув в Іловайському котлі.

Майже на півроку затягнувся останній шлях додому бійця, саме цього дня, Героя перепоховали у рідному місті.

Майор міліції Олександр Співачук став одним з перших добровольців, які вирушили відстоювати цілісність нашої держави на сході країни. 32-річний чоловік, який раніше працював слідчим в обласному управлінні міліції, вступив до лав батальйону «Миротворець» у перші дні його створення. Брав безпосередню участь в охороні правопорядку в Слов’янську, Дзержинську, в районі Горлівки та інших населених пунктах Донецької області.

Зв‘язок з Олександром перервався після фатального бою під Іловайськом Донецької області 28 серпня 2014 року, який увійшов в історію як Іловайський котел.

Його сестра Наталія згадувала: «Останній дзвінок від Саші прозвучав 28 серпня 2014 року. Він подзвонив сестрі і сказав: «Наташа, я загубив той папірчик, де були записані ваші телефони, то якщо хтось буде дзвонити і казати, що я загинув – не вірте!», і тут зв'язок обірвався».

Майже півроку Олександра шукали, як безвісти зниклого. Його фотографії розповсюджувалися у соціальних мережах, колеги-правоохоронці збирали інформацію з усіх можливих джерел. Лише у результаті співставлення аналізів ДНК вдалося з‘ясувати, що Олександр Співачук загинув і похований, як невідомий захисник, на одному з кладовищ Дніпропетровська під номером 6932.

12 грудня 2016 року суддя Хмельницького міськрайонного суду Оксана Заворотнюк за позовом 69-річного батька загиблого, Володимира Співачука, встановила юридичний факт загибелі Співачука Олександра Володимировича, 9 березня 1982 року народження, при виконанні обов'язків військової служби 29 серпня 2014 року на території Донецької області в місті Іловайськ, Україна, внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

https://ye.ua/istiriya/40274_Cey_den_v_istoriyi_Hmelnichchini__25_sichnya.html


Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо: зареєструватися або ввести логін та пароль.