Школа № 15 міста Хмельницького
  • Головна


Календар

Календар свят України. Граматика української мови

Опитування

Ваші бали за три ЗНО?

Останні новини:

    До Тижня поінформованості про осіб з особливими потребами 10.10.2024  у 6-Б класі відбулася година спілкування "Видатні люди з особливими потребами"

    Учні під час заходу ознайомилися з історіями про видатних людей з особливими потребами, які досягли успіху у сфері своєї діяльності, незважаючи ні на що. Приклад цих людей показує, що потрібно завжди йти до своєї мети, долати життєві труднощі і бути сильними духом.

      

    Доброта-найбільша цінність нашого життя, що коштує так дешево, але цінується так дорого. Її не можна купити, вона по краплиночці виховується змалку.

    Милосердя - щиросердність, співчуття, любов на ділі, здатність відгукнутись на чужий біль.

    Діти  8- В класу пробували пересуватись з допомогою білої тростини, сприймати навчальний матеріал на слух.

     

    Всі ми різні, але всі ми рівні та кожен із нас особливий, неповторний, унікальний.

    Жодне суспільство не є однорідним, адже складається з різних людей. Його якість залежить від здатності співіснувати: сприймати та визнавати цінність кожної особистості. Тому метою занять було виховання поваги, толерантності, людяності та усвідомлення власної індивідуальності.

     

    У 2-Б класі відбулася виховна година "На доброму серці тримається світ".

    Метою виховної години було ознайомлення дітей з проблемами людей з особливими потребами, виховання в дітей співчуття та доброти, навичок тактовного ставлення до людей з особливими потребами.

     

    3-В клас сьогодні ознайомився з неймовірними розповідями про видатних осіб з особливими потребами, які досягли успіху у сфері своєї діяльності, незважаючи ні на що. Приклад цих людей показує, що потрібно завжди йти до своєї мети, долати життєві труднощі і бути сильними духом. Всі разом створили плакат про те, що ми можемо зробити для дітей з особливими освітніми потребами,  щоб стати ближчими до них.

     


     


     

    В рамках тижня поінформованості в нашому ліцеї проведено  виховні заходи, корекційно-розвиткові заняття та інші навчальні заняття для ознайомлення здобувачів освіти з людьми з особливими потребами.

    Учні багато нового дізналися про  людей з ОП, про дітей з ООП, про сприяння розвитку емпатії та уваги до людей з проблемами здоров'я, про  мотивацію учнів надавати підтримку дітям з  особливими освітніми потребами.

     

    Повірити у свої крила - це знайти у собі бажання довіряти, допомагати, підтримувати, співчувати. Учні 1-Б класу навчилися ділитися пірʼїнками добра, тепла своїх сердечок, співчуття, любові та взаємної допомоги

     Багато відомих в історії особистостей мали проблеми зі здоров’ям, але про їхні досягнення знає кожна людина в світі і це не завадило їм стати дійсно ВЕЛИКИМИ. Багато цікавих фактів дізнались сьогодні діти 6-В класу про видатних людей з особливими потребами. Також цікавим було знайомство зі шрифтом Брайля, друкарською машинкою та книгами, написаними шрифтом Брайля.

     "Зрозуміти іншого"-тема виховної години, проведеної в 10-В класі, під час якої учні ознайомилися з відомими людьми, які мали особливі освітні потреби. Також було цікавим спілкування з Бучиною Ольгою, яка давала відповіді на запитання однокласників. Учні ознайомилися з шрифтом Брайля, намагалися читати й друкувати на приладі для письма, пересуватися з допомогою тростини.

     На незвичайному корекційному занятті першокласники побували у лісі, перевтілились у пухнастих звірят і довели, що дружити можна, навіть якщо у твого друга колюча шубка.

     Гра-найближчий і доступний вид діяльності дітей.В грі дитина наслідує мовлення старших,їх поведінку,взаємостосунки.Саме тому,логопедичні заняття ми перетворюємо  на жвавий і стимулюючий навчальний простір.

     


    Звіт директора ліцею Алли КІЯЩУК про діяльність закладу в 2023-2024 н.р.

    Переглянути звіт директора

RSS
Ліцей №15 » Новини » Герої не вмирають

Герої не вмирають

25 січня 2015 року в Хмельницькому попрощалися із Олександром Співачуком.

25 січня 2015 року в Хмельницькому попрощалися із Олександром Співачуком, який загинув в Іловайському котлі.

Майже на півроку затягнувся останній шлях додому бійця, саме цього дня, Героя перепоховали у рідному місті.

Майор міліції Олександр Співачук став одним з перших добровольців, які вирушили відстоювати цілісність нашої держави на сході країни. 32-річний чоловік, який раніше працював слідчим в обласному управлінні міліції, вступив до лав батальйону «Миротворець» у перші дні його створення. Брав безпосередню участь в охороні правопорядку в Слов’янську, Дзержинську, в районі Горлівки та інших населених пунктах Донецької області.

Зв‘язок з Олександром перервався після фатального бою під Іловайськом Донецької області 28 серпня 2014 року, який увійшов в історію як Іловайський котел.

Його сестра Наталія згадувала: «Останній дзвінок від Саші прозвучав 28 серпня 2014 року. Він подзвонив сестрі і сказав: «Наташа, я загубив той папірчик, де були записані ваші телефони, то якщо хтось буде дзвонити і казати, що я загинув – не вірте!», і тут зв'язок обірвався».

Майже півроку Олександра шукали, як безвісти зниклого. Його фотографії розповсюджувалися у соціальних мережах, колеги-правоохоронці збирали інформацію з усіх можливих джерел. Лише у результаті співставлення аналізів ДНК вдалося з‘ясувати, що Олександр Співачук загинув і похований, як невідомий захисник, на одному з кладовищ Дніпропетровська під номером 6932.

12 грудня 2016 року суддя Хмельницького міськрайонного суду Оксана Заворотнюк за позовом 69-річного батька загиблого, Володимира Співачука, встановила юридичний факт загибелі Співачука Олександра Володимировича, 9 березня 1982 року народження, при виконанні обов'язків військової служби 29 серпня 2014 року на території Донецької області в місті Іловайськ, Україна, внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

https://ye.ua/istiriya/40274_Cey_den_v_istoriyi_Hmelnichchini__25_sichnya.html


Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо: зареєструватися або ввести логін та пароль.