Наша група ВКонтактах:

загальних зборів трудового колективу

Хмельницької спеціалізованої  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 15

Додаток .doc

Звіт директора школи Вересюка М.П.

про  роботу в 2017-2018 навчальному році

та  завдання  на 2018-2019 навчальний рік.

Додаток .doc

Кожен вихідний проводить по-різному. Вчителі середньої та старшої школи ХСЗШ І-ІІІ ступенів № 15 ім. О.Співачука взяли участь у тренінгу "Методика розвитку критичного мислення учнів у викладанні різних предметів". Дякуємо тренерам Олесі Прус та Олені Зарічній. Нові знання, дружня атмосфера, позитивні емоції, віра в свої сили і можливості - ось такий наш вихідний.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНОЇ ПРИРОДОЗНАВЧОЇ ГРИ "ГЕЛІАНТУС 2018". ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ 18 УЧНІВ, ЯКІ НАГОРОДЖЕНІ ДИПЛОМАМИ ТА ПОДАРУНКАМИ

З 12 по 18 березня старшокласники провели ряд заходів приурочених до ""Всесвітнього тижня грошей", а саме: здійснили віртуальну подорож в " Музей грошей", переглянули фільм " Історія української гривні", провели вікторину " Країна - столиця - гроші" та інтерактив " Я - клієнт банку".

Шановні батьки, учні та освітяни!
    Обмежувальні заходи щодо здійснення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти міста триватимуть щонайменше до середи , 21 лютого 2018 року (включно).

Через епідемічний підйом захворюваності на грип та ГРВІ з 13 лютого призупинено навчання

Калинюк Н.В.

вчитель англійської мови

Фізкультхвилинки на уроках (Методичний посібник)