Ліцей №15 » Школа ІІ-ІІІ ступенів » МО вчителів » МО вчителів математики, фізики та інформатики » Склад МО вчителів математики, фізики та інформатики

Склад МО вчителів математики, фізики та інформатики

Біла Тамара Анатоліївна

Вчитель математики та інформатики
Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
В школі працює з 2008 року, голова методичного об’єднання.

Професійна освіта: Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут ім. Затонського, 1997 рік.
Педагогічне кредо: Знай дитину, розумій дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини.

Білий Володимир Володимирович

Вчитель фізики та інформатики
В школі працює з 1996 року

Професійна освіта: Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут ім. Затонського, 1995 рік.
Педагогічне кредо: … найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання.

Дунець Ірина Вікторівна

вчитель математики
В школі працює з 1995 року

Професійна освіта: Ярославський Державний університет, 1994 рік.
Педагогічне кредо: Відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу розквітнути.

Корольчук Надія Зіновіївна

Вчитель фізики
Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст вищої категорії
В школі працює з 2015 року

Професійна освіта: Львівський державний університет, 1985 рік.

Педагогічне кредо: Відкрити Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому

Пептюк Тетяна Володимирівна

В школі працює з 2012 року

Професійна освіта: Кам’янець – Подільський державний університет, 2006 рік.
Педагогічне кредо: Навчати з душою, виховувати з любов’ю.

Романова Галина Дмитрівна

В школі працює з 2016 року

Професійна освіта: Кам’янець – Подільський національний університет, 2013 рік.
Педагогічне кредо: Справжній вчитель той, хто здатний спуститися з височини своїх знань до незнань учня й разом з ним здійснити сходження.

Романюк Наталія Юріївна

В школі працює з 2017 року

Професійна освіта: Тернопільський національний університет імені Володимира Гнатюка, 2012 рік.
Педагогічне кредо: Працюй так, щоб дітям біля тебе було комфортно і затишно.

Гатайло Діана Михайлівна

Вчитель інформатики
Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст
В школі працює з 2017 року

Професійна освіта: Хмельницький національний університет, 2017 рік.
Педагогічне кредо: Найважлмвіше у педагогічній діяльності - це гармонія у стосунках з учнями, їх батькми та колегами, постійний творчий пошук і самовдосконалення.

Котелко Антоніна Анатоліївна

В школі працює з 2007 року

Професійна освіта: Чернівецький національний університет, 2007 рік.
Педагогічне кредо:Викладання - це мистецтво, а не ремесло - у цьому самий корінь учительської справи... Вічно винаходити, удосконалюватися - от єдиний можливий курс сучасного вчителя.