Ліцей №15 » Тижні наук » План проведення предметного тижня кафедри фізичної культури , трудового навчання, образотворчого мистецтва

Тематика тижня

1.

1. Спортивні змагання «Веселі старти» 5-ті класи

2. «Цікаве про працю» виховний захід 7 клас

3. «Лист Діду морозу» 5,6 класи –образотворче мистецтво

2.

15.12 2020

1.Майстер-клас з регбі 6-ті класи

2. «Новорічні візерунки» виготовлення паперових сніжинок 8 клас- трудове навчання

3.Майстер-клас з аквагриму початкова школа

3.

1. Майстер-клас з футболу вихованцями спортивної школи для учнів 7-х класів

2.Конкурс ялинок «Збережи ялинку-створи зимовий букет» 9-ті класи трудове навчання

3. Виставка дитячих робіт з образотворчого мистецтва «Ялинка творчості» 7 класи

4.

1. Змагання з настільного тенісу 8-9 класи

2.Майстер-клас «Символ року- «Мумуня»» магніти з фоамірану 6 класи

3.Художня композиція «Зима прийшла» 6 класи

5.

1. Змагання з волейболу 10-11 класи

2. Майстер-клас «Зимова ніжність», техніка «джутова філігрань» 9-Б клас

3.Виставка учнівських робіт з трудового навчання

У нашому ліцеї щороку проходять предметні тижні. Вчителями кафедри трудового навчання, фізичної культури , образотворчого мистецтва  було  організовано та проведено ряд заходів:

• спортивні змагання,
  • майстер-класи ,
  • відкриті уроки ,
  • виставки учнівських робіт .

Завдяки тісній співпраці вчителів та учнів предметний тиждень був цікавим, насиченим, корисним для всіх.