Школа № 15 міста Хмельницького
  • Головна


Календар

Календар свят України. Граматика української мови

Опитування

Ваші бали за три ЗНО?

Останні новини:

    Тиждень початкових класів триває…

    Сьогодні «Математичне шоу» відбулося у кожному класі. Цікаві завдання, ігри, конкурси тішили усіх без вийнятку!

    Далі буде…

     

    Тиждень початкової школи в нашому ліцеї розпочався із Дня рідної мови. Долучилися до проведення всі учні початкових класів. Діти в захваті. Рідна мова колискова наш захист, і наша зброя.

     

     

    # Мій талант - бути щасливою дитиною
    У рамках тижня поінформованості про дітей з ООП дефектологи КЗЗСО «Ліцей № 15 імені Олександра Співачука» Наталія Веляник і Катерина Кривошей провели виховний захід «Особливий погляд». Третьокласники не тільки дізналися про умови, створені у ліцеї для навчання дітей з порушеннями зору, але й самі спробували відчути, як по-особливому сприймає світ незряча людина. Впродовж заняття діти познайомились зі шрифтом Брайля, сучасними пристосуваннями для читання, письма та відтворення інформації, з побутовими приладами та настольними іграми для незрячих людей.
    Учні прийшли до висновку, що люди з порушеннями зору можуть вести повноцінне життя, бути корисними членами суспільства. А наше толерантне ставлення, допомога і розуміння цьому сприятимуть.
      


     

    Діти та вчителі Ліцею №15 імені Олександра Співачука ХМР запрошують першокласників у свою дружню родину

    Дивитись відео тут

RSS
Ліцей №15 » Виховна робота » Пресцентр » «Під полиновою зорею». Вечір - реквієм до Дня Чорнобильської трагедії.

«Під полиновою зорею». Вечір - реквієм до Дня Чорнобильської трагедії.

24 квітня 2025 року працівники відділу періодики і соціокультурної роботи Хмельницької обласної бібліотеки для молоді провели вечір - реквієм « Під полиновою зорею» до Дня Чорнобильської трагедії для учнів ліцею № 15 імені Олександра Співачука. На зустріч була запрошена Лідія Соболь – заступник голови Хмельницької обласної організації «Союз Чорнобиль України», яка була серед медиків – хмельничан, що надавали невідкладну допомогу постраждалим.
Завідувачка відділу бібліотеки Ірина Міщенко розповіла читачам про події далекого 1986 року, коли 26 квітня над квітучим Поліссям здійнявся вогонь радіаційного вибуху. Чорнобильська аварія стала найбільшою катастрофою за всю історію ядерної енергетики, яка спричинила непоправні екологічні та соціальні наслідки, які торкнулися мільйонів наших співвітчизників.
Лідія Юріївна згадувала про складні умови в яких доводилось працювати нашим медичним працівникам в перші дні перебування в зоні аварії, про складні завдання і побут «чорнобильців», взаємодопомогу і дружбу, які об’єднували «ліквідаторів» перед невидимою загрозою радіації.
Щирий і дуже особистий погляд на події, що відбувалися навколо, відтворив правдиву мозаїку людських взаємин в екстремальних умовах, людської гідності і мужності, що допомагали вистояти в неймовірних випробуваннях.
Був показаний відеофільм «Чорнобиль : За годину до катастрофи» , який знайомить читачів з подіями на АЕС в день аварії, з роботою ліквідаторів, сучасним становищем на території ЧАЕС та зони відчуження.
Для старшокласників був проведений огляд книжкових видань фонду бібліотеки : на сторінках книжкових видань розповіді про початок будівництва Чорнобильської атомної електростанції; перші повідомлення про аварію на ЧАЕС та заходи з ліквідації наслідків аварії; подвиг ліквідаторів-чорнобильців; питання енергетичної безпеки та використання альтернативної енергетики.
Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, зупинити розбурхану стихію.

 
Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо: зареєструватися або ввести логін та пароль.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Яке місто є столицею Хмельницької області
Ответ:*