Школа № 15 міста Хмельницького

Поради для батьків майбутніх першокласників

Сьогодні в ліцеї День цивільного захисту. Всі заходи спрямовані на навчання дітей правилам безпеки та поведінки в надзвичайних ситуаціях. Цей день дозволив школярам краще зрозуміти значення цивільного захисту та навчитися основам самозахисту. Учні  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Дефектологи Ліцею №15 Наталія Веляник і Катерина Кривошей відзначили Всесвітній день книги цікавим заходом. «Дивовижна книга» охоче відкрила свої таємниці молодшим школярам. Діти дізнались про те, як народжується книга, про рекордсменів у світі книг, виготовили кольорових читайликів і навіть отримали маленькі… дуже маленькі подарунки - мікрокнижечки.

Сьогодні в нас казковий день. Казки живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити. Цікаво й пізнавально пройшов цей день для учнів початкових класів. Ми провели вікторину «Відгадай народну казку», квест «Країна казок», літературну вікторину «Мандруємо країною казок». Учні виконали малюнки та поробки з пластиліну з героями улюблених казок. А завершився тиждень початкової школи ПАРАДОМ КАЗКОВИХ ГЕРОЇВ.

Ліцей №15 » Виховна робота » Пресцентр » Всеукраїнський літературний дитячий фестиваль-конкурс ''Слово Нації'

Всеукраїнський літературний дитячий фестиваль-конкурс ''Слово Нації'

14 лютого у нашому ліцеї відбувся відбірковий тур Всеукраїнського літературного дитячого фестивалю-конкурсу ''Слово Нації'💛  💙
Провідною ідеєю конкурсу є підтримка талановитої та обдарованої молоді за сприяння дитячій та юнацькій творчості 🫶 💥✨