Школа № 15 міста Хмельницького

Сьогодні в ліцеї День цивільного захисту. Всі заходи спрямовані на навчання дітей правилам безпеки та поведінки в надзвичайних ситуаціях. Цей день дозволив школярам краще зрозуміти значення цивільного захисту та навчитися основам самозахисту. Учні  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Дефектологи Ліцею №15 Наталія Веляник і Катерина Кривошей відзначили Всесвітній день книги цікавим заходом. «Дивовижна книга» охоче відкрила свої таємниці молодшим школярам. Діти дізнались про те, як народжується книга, про рекордсменів у світі книг, виготовили кольорових читайликів і навіть отримали маленькі… дуже маленькі подарунки - мікрокнижечки.

Сьогодні в нас казковий день. Казки живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити. Цікаво й пізнавально пройшов цей день для учнів початкових класів. Ми провели вікторину «Відгадай народну казку», квест «Країна казок», літературну вікторину «Мандруємо країною казок». Учні виконали малюнки та поробки з пластиліну з героями улюблених казок. А завершився тиждень початкової школи ПАРАДОМ КАЗКОВИХ ГЕРОЇВ.

Ліцей №15 » Про нас » Історія закладу

Комунальний  заклад

загальної середньої освіти

«Ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницької міської ради»

1953 рік – введено в експлуатацію середню школу № 15  по вулиці Старобульварній.

1981 рік – побудовано нове приміщення  школи на 1200 місць.

1991 рік – навчальний заклад змінив назву  на  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15   міста Хмельницького».

2001 рік  – загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 15 м. Хмельницького реорганізована  в спеціалізовану загальноосвітню школу І-Ш ступенів № 15  з поглибленим вивченням  окремих предметів і курсів.

2003 рік  – навчальний заклад змінив назву  на  «Спеціалізована загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 15 міста Хмельницького».

2006 рік – організовано інклюзивні класи для навчання дітей з особливими освітніми потребами (проект «Вікно у світ»).

2016 рік – спеціалізованій загальноосвітній школі І-Ш ступенів № 15 міста Хмельницького присвоєно ім’я героя АТО  Олександра Співачука.

2018 рік – до Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 імені Олександра Співачука приєднано Хмельницьку змінну середню загальноосвітню школу ІІ-ІІІ ступенів №2.

2018 рік – Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-Ш ступенів  № 15 імені Олександра Співачука  реорганізована  в  Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука.

2023 рік – Хмельниьцкий ліцей № 15 імені Олександра Співачука реорганізовано в Комунальний заклад загальної середньої освіти «Ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницької міської ради».

2021 рік – перемога у номінації  «Кращий колектив закладу загальної середньої освіти Хмельницької міської  територіальної громади (рівні можливості для усіх)»

2023 рік – перемога у номінації  «Кращий колектив закладу загальної середньої освіти Хмельницької міської  територіальної громади (рівні можливості для усіх)»

• Оціни:

З 1953 року нашу школу очолювали 5 директорів.

Переглядів: 5 812
  • Оціни:
Перший випуск Хмельницької середньої школи №15 1953-1954 н.р.

Переглядів: 7 818