Школа № 15 міста Хмельницького
  • Головна


Календар

Календар свят України. Граматика української мови

Опитування

Ваші бали за три ЗНО?

Останні новини:

    Сьогодні в ліцеї День цивільного захисту. Всі заходи спрямовані на навчання дітей правилам безпеки та поведінки в надзвичайних ситуаціях. Цей день дозволив школярам краще зрозуміти значення цивільного захисту та навчитися основам самозахисту. Учні  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

    Дефектологи Ліцею №15 Наталія Веляник і Катерина Кривошей відзначили Всесвітній день книги цікавим заходом. «Дивовижна книга» охоче відкрила свої таємниці молодшим школярам. Діти дізнались про те, як народжується книга, про рекордсменів у світі книг, виготовили кольорових читайликів і навіть отримали маленькі… дуже маленькі подарунки - мікрокнижечки.

    Сьогодні в нас казковий день. Казки живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити. Цікаво й пізнавально пройшов цей день для учнів початкових класів. Ми провели вікторину «Відгадай народну казку», квест «Країна казок», літературну вікторину «Мандруємо країною казок». Учні виконали малюнки та поробки з пластиліну з героями улюблених казок. А завершився тиждень початкової школи ПАРАДОМ КАЗКОВИХ ГЕРОЇВ.

RSS
Ліцей №15 » Живі, поки пам’ятаємо

Живі, поки пам’ятаємо

Випускники Ліцею №15 імені Олександра Співачука Хмельницької міської ради, які віддали своє життя, захищаючи Україну від російських загарбників. Кожен з них посмерто удостоєний звання "Почесний громаданин міста Хмельницького". 

Співачук Олександр

Випускник 1999 року.

З 23 жовтня 2013 року по 28 серпня 2014 року захищав від кадирівців залізничне депо у місті Іловайску, 29 серпня прикривав відхід від міста поранених бійців. Загинув у серпні 2014 року.


Олександру назавжди 32 роки.


 

Мельник Іван

Випускник 2012 року.

З 2016 року проходив військову службу за контрактом. Герой загинув 25 квітня 2017 року від кулі снайпера під час бойового чергування на взводно-опорному пункті.


Івану назавжди 22 роки.

 

Тхоржевський В’ячеслав

Випускник 1990 року.

Герой пішов на війну добровольцем ще у 2014 році. Захищав країну і під час повномасштабного вторгнення. Захисник загинув 2 червня у східній частині України.


В’ячеславу назавжди 46 років.

 

Ковбасюк Андрій

Випускник 1984 року.

На війну пішов добровольцем на третій день після її початку. Проходив службу у 24-й бригаді імені Данила Галицького. Загинув поблизу Попасної на Луганщині 20 квітня.


Андрію назавжди 54 роки.

 

Оруджев Рашад Алігулу Огли

Випускник 2007 року.

Проходив контрактну службу у війську з 2011 року. З початком російсько-української війни у 2014 році Рашад пішов захищати країну від ворога. Герой пішов з життя 20 жовтня 2022 року від отриманого поранення при виконанні бойового завдання в Херсонській області.


Рашаду назавжди 33 роки.

 

Шечук Олег

Випускник 2000 року.

Після повномасштабного російського вторгнення Олег пішов воювати добровольцем. Загинув герой 4 жовтня 2022 року на Сході захищаючи незалежність України.


Олегу назавжди 37 років.

 

Адамський Олександр

Випускник 1984 року.

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України пішов добровольцем на фронт. Герой загинув 11 червня 2022 року внаслідок обстрілу в Луганській області.


Олександру назавжди 47 років.

 

Желінський Олександр

Випускник 2001 року.

Пішов на фронт добровольцем. Він захищав Україну в лавах 3-ї окремої штурмової бригади. Герой загинув 8 травня 2023 року на Бахмутському напрямку.


Олександру назавжди 39 років.

 

Фейрик Олександр

Випускник 2004 року.

Захищав Батьківщину в лавах Збройних Сил України. Смертельна куля обірвала життя героя в квітні 2023 року на Сході України.


Олександру назавжди 35 років.

 

Ковальчук Олександр

Випускник 1997 року.

Військовий виконував бойові завдання на Запоріжжі. 14 вересня 2023 року біля населенного пункту Вербове потрапив під артилеріський обстріл і отримав поранення несумісні з життям.


Олександру назавжди 41 рік.

Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо: зареєструватися або ввести логін та пароль.