Школа № 15 міста Хмельницького
  • Головна


Календар

Календар свят України. Граматика української мови

Опитування

Ваші бали за три ЗНО?

Останні новини:

RSS
Ліцей №15 » Інформація для учнів
  • Оціни:

Вас чекають класні колективи:

10-А клас

10-В клас

10-Б клас

10-Г клас

Переглядів: 76
  • Оціни:

     


Переглядів: 5
  • Оціни:

 

для перегляду перейдіть за посиланням:

натиснути тут

 

Переглядів: 944
  • Оціни:

 

Переглядів: 966
  • Оціни:

Правила поведінки здобувачів освіти
Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука

базуються на чинному законодавстві України.
Ми – у безпеці
1. Навчальний заклад – територія, на якій не місце для зброї, вибухових або вогненебезпечних предметів та речовин; спиртних напоїв, наркотичних речовин, сигарет (електронних – також), токсичних речовин; шокерів, газових балончиків, ножів та інших небезпечних предметів.
2. Цькування, бійки, залякування, лихослів’я і знущання є неприпустимими формами поведінки у навчальному закладі та а його межами.
3. Спортивне знаряддя (ролики, скейти, тощо) здобувачі освіти використовують за межами навчального закладу.
4. Здобувачі освіти не приводять тварин до навчального закладу.
5. Здобувачі освіти знають і дотримуються правил безпеки життєдіяльності як під час уроків, так і після їх закінчення.
6. Під час перерв здобувачі освіти пересуваються в спокійному темпі правою частиною коридору або сходів (окрім тих місць, де небезпечно знаходитися: горище, підвал, кухня, фізична і хімічна лабораторії, майстерня, спортзал).
7. Уникають самовільного розкриття вікон, сидіння на підвіконнях чи визирання у відкриті вікна.
8. Йти з навчального закладу та його території в урочний час можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).
9. Здобувачі освіти можуть звернутися до свого класного керівника, чергового учителя, адміністрації школи за допомогою, якщо проти них здійснюються протиправні дії.
10. У разі поганого самопочуття здобувачі освіти повідомляють про це вчителів.
Ми – ввічливі
11. Здобувачі освіти висловлюють свої погляди, не зачіпаючи та поважаючи гідність і почуття інших людей.
12. Учасники освітнього процесу розмовляють ввічливо, поводяться так, щоб чути один одного.
13. Коли вчитель входить в клас, здобувачі освіти встають, вітаючи вчителя. Так само здобувачі освіти вітають будь-якого дорослого, який увійшов до класу під час занять, окрім уроків інформатики, коли працюють за комп'ютером.
14. Здобувачі освіти бережуть майно навчального закладу, акуратно ставляться як до своєї, так і чужої власності, дбають про чистоту і порядок на території навчального закладу.
15. Здобувачі освіти несуть відповідальність за зберігання власних речей, в тому числі мобільних телефонів та інших персональних гаджетів. Мобільними телефонами користуються в позаурочний час (якщо їх використання не потрібне на уроці).
16. Здобувачам освіти, які знайшли втрачені або забуті, на їх думку, речі належить здати черговому, який знаходиться на першому поверсі школи.
Ми – старанні і наполегливі у навчанні
17. Здобувач освіти приходить у навчальний заклад за 10-15 хв до початку занять, чистий і охайний, готує все необхідне навчальне приладдя до уроку.
18. Здобувачі освіти приносять на заняття всі необхідні підручники, зошити, письмове приладдя, інструменти, робочий і спортивний одяг, засоби індивідуального захисту.
19. Здобувачі освіти уважно працюють під час уроків.
20. Здобувачі освіти старанно виконують домашні завдання.
21. Здобувач освіти, який був відсутній у навчальному закладі з причини хвороби до 3 календарних днів може відвідувати ліцей без надання довідки від лікаря.
22. Здобувач освіти, який був відсутній у навчальному закладі з причин хвороби протягом 3 днів і більше має обов'язково надати відповідну довідку від лікаря з рекомендаціями щодо навантаження на уроці фізичної культури з вказаним терміном.
23. Якщо здобувач освіти неспроможний відвідувати навчальний заклад в будь-який день через хворобу або за будь-яких інших причин з відома батьків, необхідно надати відповідну заяву від батьків перед початком навчального дня.
24. Для повноцінного навчального процесу слід співпрацювати та вирішувати проблеми разом.

Переглядів: 613
  • Оціни:

Розум полягає не лише в знаннях ,
але й у вмінні застосовувати ці знання.
                                         Аристотель


1. Діти, які читають
набувають різноманітних ідей, краще долають труднощі. Виявлено, що люди найкраще запам'ятовують, що прочитано в книзі, ніж те, що показано за допомогою аудіо візуальних засобів. Досліди підтверджують, що діти, які читають, з великим інтересом відвідують школу, навчаються добре та без зайвих зусиль, краще оцінюють навколишній світ. Вони не замкнуті, здібні визначити, чого бажають і відстоюють свою точку зору.
2. Читання і професія
Той, хто хоче крокувати в ногу з часом, просуватися по службі, не може обійтися без професійного читання. До нього входять книги за спеціальністю та науково-пізнавальні журнали. Не можна забувати і про щоденне читання газет.
3. Читання та обізнаність
Інформація для сучасного суспільства настільки ж важлива, як і корисні копалини, енергетичні запаси та інші ресурси. Грамотний читач знає багато шляхів отримання інформації, що допомагає йому брати участь у суспільному житті та відрізняти важливе від незначного.
4. Читання та телебачення
Той, хто читає, краще вибирає телепередачі й отримує користь від них. Телебачення конкурує з читанням, але воно не здатне замінити його, бо у кожного з них своя специфіка. Читання збагачує будь-яку людину. Доведено, що тільки людина, яка читає, отримує найбільшу користь від телепередач.
5. Читання та вільний час
Вільний час потрібно вміти правильно організовувати, але не всі на це здатні. Читання - не тільки активне й творче використання вільного часу, часто при цьому з'являється улюблене заняття, хобі. Радіолюбитель, садівник, кухар, історик, програміст "озброєні" перш за все книгами та журналами.
6. Читання та життєві проблеми
Читання допомагає подолати критичні життєві ситуації, знайти відповідь на питання, яке турбує, розв'язати ту чи іншу проблему. "Книжкова терапія" сприяє виправленню здоров'я.
7.Читання та життєвий досвід
Читач співставляє побачене з викладеним у книзі, збагачує свій життєвий досвід, уникає помилок.
8.Читання та демократія
Використання різних інформаційних джерел допомагає людині критично оцінювати їх, формувати власну позицію, виключає можливість маніпулювати собою.
9. Читання та культура
Уміння читати - це невід'ємна частина культури: воно вчить мислити, набувати знання та розвивати уяву.
10. Потоваришувати з книгою
Потоваришувати з книгою, розібратися у великому книжковому океані, визначитися із вланими книжковими вподобаннями і отримувати задоволення від прочитаного.

Переглядів: 2 385
  • Оціни:

 

Переглядів: 933
  • Оціни:

Критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти 

Переглядів: 3 117
  • Оціни:

Електронні версії підручників

Переглядів: 778
  • Оціни:

Довідник з академічної доброчесності для школярів

 

Переглядів: 446