Ліцей №15 » Інклюзивна освіта
  • Оціни:

Заняття з дітьми з особливими освітніми потребами

проводять корекційні педагоги

• Оціни:

Цьогоріч Тиждень поінформованості про людей з ООП в нашому ліцеї проходить під гаслом "Ті, що надихають"

• Оціни:
На доброму серці тримається світ...
Виховання толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями, руйнування психологічних, фізичних, соціальних бар'єрів, які виключають або обмежують їх участь у повноцінній життєвій діяльності обговорюємо в нашому ліцеї в межах тижня поінформованості про осіб з інвалідністю. Разом з учнями познайомились зі шрифтом Брайля, жестовою абеткою, переглянули мультфільми з аудіодискрипцією.

• Оціни:

Заняття з корекції розвитку особистісної сфери.

Вчитель-дефектолог Веляник Н.С.

• Оціни:

Корекційні заняття з "Корекції розвитку пізнавальної сфери"

Тифлопедагог Кривошей К.О.

• Оціни:

Спеціальні засоби корекції для дітей з особливими освітніми потребами, якими поповнено матеріально-технічну базу ліцею в 2020 році

• Оціни:

Памятки для батьків: на що мають право батьки