Ліцей №15 » Новини » Пам'яті подій під Іловайськом

Пам'яті подій під Іловайськом

5 вересня 2016 р. у школі відбувася патріотичний захід "Герої вічно в пам'яті живуть", присвячений трагічним подіям під Іловайськом у 2014 році та пам'яті учасника цієї трагедії, випускника школи Олександра Співачука.
У заході взяли участь учні, батьки та вчителі школи, представники волонтерської організації "Тепло рідних сердець", заступник міського голови Гончарук Володимир, учасник бойових дій, воїн АТО Олійник Ігор та доброволець, кіборг Чепко Назар. Хвилюючими стали слова про сина батька Співачука Володимира Леонідовича. Музей міста представив фотовиставку "Дорогами війни", а Обласна бібліотека для юнацтва - книжкову виставку "Україна понад усе". Відкривав урочисте зібрання народний артист України Володимир Смотритель.
Особливо перейнялися переживаннями про трагедію під Іловайськом учні 10-А (кл. кер. Левчук Н.О.) та 11-А класів (кл. кер. Перхайло Н.), які брали активну участь у підготовці заходу.
Пам'яті подій під Іловайськом

Додавання коментаря

Ім'я:*
Коментар:
Запитання:
Яке місто є столицею Хмельницької області
Ответ:*