Ліцей №15 » Новини » Участь у  VІІІ Міжнародній науково-практичнійт конференції «Сучасний світ і незрячі: інклюзивна освіта»

Участь у  VІІІ Міжнародній науково-практичнійт конференції «Сучасний світ і незрячі: інклюзивна освіта, інтелектуалізація праці, активізація дозвілля – запорука соціальної інтеграції осіб з інвалідністю»  у м. Луцьку взяли  заступник  директора  з  навчально-виховної роботи  Хмельницької  СЗШ  № 15  ім. О.  Співачука Кривошей Н. В., вчитель  інклюзивного  класу   Симчук   В.  П. та  мама  учениці нашої  школи Бучина О. А. Вивчали проблеми   незрячих, а також шукали шляхи  їх вирішення.