Ліцей №15 » Новини » Тиждень поінформованості про дітей з особливими освітніми потребами

Тиждень поінформованості про дітей з особливими освітніми потребами

В рамках проведення Тижня поінформованості про дітей із особливими потребами і в нашій  Хмельницькій СЗШ № 15 ім. О. Співачука відбулась майстерка «Фішки інклюзивного навчання». Гостями були вчителі інклюзивних класів, практичні психологи, соціальні педагоги із шкіл нашого міста.  Адміністративно-організаційними фішками навчання незрячих дітей та з порушенням зору  ділились директор школи Кіящук  Алла Йосипівна та заступник директора з навчально-виховної роботи  початкових класів Кривошей Ніна Василівна. А вчитель інклюзивного класу Симчук В. П. та асистент вчителя Веляник  Н. С. розповідали про особливості планування та проведення уроків. Найцікавішими виявились фішки вивчення шрифту Брайля та набір  тексту цим шрифтом на друкарських машинках.

Додавання коментаря

Ім'я:*
Коментар:
Запитання:
Яке місто є столицею Хмельницької області
Ответ:*