Оцінювання

Нормативно-правові документи щодо оцінювання особистих досягнень здобувачів освіти початкової школи

1. Оцінювання 1 класу у НУШ (наказ МОН України від20.08.2018 №924

"Про затвердження Методичних рекомендацій щодо оцінювання

навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі")

1. Оцінювання 2 класу у НУШ (наказ МОН України від 27.08.2019 року №1154

"Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів другого класу")

3.Оцінювання 4 класу (наказ МОН України від 21.08.2013 року №1222

"Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін

у системі загальної середньої освіти" зі змінами, внесеними наказом МОН від 19 серпня 2016 року)

4.Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів

Нової української школи Наказ МОН № 1146 від 16.09.2020 року

Додатки до Методичних рекомендацій

5.Оцінювання 5-11 класу (наказ МОН молодь спорт №329 від 13.04.2011 року

"Про затвердження Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів(вихованців )

у системі загальної середньої освіти")

Додавання коментаря

Ім'я:*
Коментар:
Запитання:
Яке місто є столицею Хмельницької області
Ответ:*