для перегляду перейдіть за посиланням:

натиснути тут

Освітній процес при ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор» організовано відповідно:

• нормативно-правових документів - Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Положення про інституційну та дуальну форми здобуття загальної середньої освіти, Постанови Кабінету Міністрів України № 526 від 25 червня 2020р., якою затверджено «Порядок організації здобуття повної загальної середньої освіти засудженими до позбавлення волі на певний строк або довічного позбавлення волі, а також неповнолітніми особами, взятими під варту» та інших законодавчих актів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України
    • Договору між ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор» та Хмельницьким ліцеєм №15 імені Олександра Співачука про надання освітніх  послуг;
    • навчального плану;
    • розкладу занять;
    • забезпеченості належною кількістю підручників та посібників з предметів, шкільним приладдям;
    • облаштування класу з інтернетом та комп’ютером.

Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука забезпечує організацію навчального процесу для засуджених і осіб взятих під варту, які не мають повної загальної середньої освіти, за заочною формою. Крім навчальних занять ведеться і позакласна робота - проводяться заходи до визначних дат, бесіди на морально-етичну, патріотичну, правову тематику.

В 2021 -2022н.р. Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука забезпечує здобуття освіти за заочною формою в 10Г( консультпункт працює при ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор»), 11Г та 12Б класах.

Ліцей №15 » Школа ІІ-ІІІ ступенів
  • Оціни:

Тема дослідження: Використання сучасних освітніх технологій на уроках природничо-математичного циклу для підвищення результативності та якості навчальної роботи.

Положення про творчу групу

Переглядів: 1 022
  • Оціни:

З 17 по 21 лютого в нашому ліцеї проходив тиждень природничих та суспільних наук. Предметні тижні є ефективною формою навчальної діяльності. Вони активізують пізнавальну діяльність, сприяють поглибленню знань. В рамках цього тижня ліцеїсти проявляли свою творчість, креативність, вміння працювати в команді. Були проведенні різноманітні заходи: тематичні екскурсії, квести, виставки творчих робіт, практикуми та вікторини. Нетрадиційність форм проведення, яскравість та масовість залишили незабутні враження у всіх учасників .

План роботи

Методичного об’єднання вчителів іноземної мови

2018-2019 н.р

2019-2020 н.р.