До Тижня поінформованості про осіб з особливими потребами 10.10.2024  у 6-Б класі відбулася година спілкування "Видатні люди з особливими потребами"

Учні під час заходу ознайомилися з історіями про видатних людей з особливими потребами, які досягли успіху у сфері своєї діяльності, незважаючи ні на що. Приклад цих людей показує, що потрібно завжди йти до своєї мети, долати життєві труднощі і бути сильними духом.

Доброта-найбільша цінність нашого життя, що коштує так дешево, але цінується так дорого. Її не можна купити, вона по краплиночці виховується змалку.

Милосердя - щиросердність, співчуття, любов на ділі, здатність відгукнутись на чужий біль.

Діти  8- В класу пробували пересуватись з допомогою білої тростини, сприймати навчальний матеріал на слух.

Всі ми різні, але всі ми рівні та кожен із нас особливий, неповторний, унікальний.

Жодне суспільство не є однорідним, адже складається з різних людей. Його якість залежить від здатності співіснувати: сприймати та визнавати цінність кожної особистості. Тому метою занять було виховання поваги, толерантності, людяності та усвідомлення власної індивідуальності.

У 2-Б класі відбулася виховна година "На доброму серці тримається світ".

Метою виховної години було ознайомлення дітей з проблемами людей з особливими потребами, виховання в дітей співчуття та доброти, навичок тактовного ставлення до людей з особливими потребами.

3-В клас сьогодні ознайомився з неймовірними розповідями про видатних осіб з особливими потребами, які досягли успіху у сфері своєї діяльності, незважаючи ні на що. Приклад цих людей показує, що потрібно завжди йти до своєї мети, долати життєві труднощі і бути сильними духом. Всі разом створили плакат про те, що ми можемо зробити для дітей з особливими освітніми потребами,  щоб стати ближчими до них.

В рамках тижня поінформованості в нашому ліцеї проведено  виховні заходи, корекційно-розвиткові заняття та інші навчальні заняття для ознайомлення здобувачів освіти з людьми з особливими потребами.

Учні багато нового дізналися про  людей з ОП, про дітей з ООП, про сприяння розвитку емпатії та уваги до людей з проблемами здоров'я, про  мотивацію учнів надавати підтримку дітям з  особливими освітніми потребами.

Повірити у свої крила - це знайти у собі бажання довіряти, допомагати, підтримувати, співчувати. Учні 1-Б класу навчилися ділитися пірʼїнками добра, тепла своїх сердечок, співчуття, любові та взаємної допомоги

Багато відомих в історії особистостей мали проблеми зі здоров’ям, але про їхні досягнення знає кожна людина в світі і це не завадило їм стати дійсно ВЕЛИКИМИ. Багато цікавих фактів дізнались сьогодні діти 6-В класу про видатних людей з особливими потребами. Також цікавим було знайомство зі шрифтом Брайля, друкарською машинкою та книгами, написаними шрифтом Брайля.

"Зрозуміти іншого"-тема виховної години, проведеної в 10-В класі, під час якої учні ознайомилися з відомими людьми, які мали особливі освітні потреби. Також було цікавим спілкування з Бучиною Ольгою, яка давала відповіді на запитання однокласників. Учні ознайомилися з шрифтом Брайля, намагалися читати й друкувати на приладі для письма, пересуватися з допомогою тростини.

На незвичайному корекційному занятті першокласники побували у лісі, перевтілились у пухнастих звірят і довели, що дружити можна, навіть якщо у твого друга колюча шубка.

Гра-найближчий і доступний вид діяльності дітей.В грі дитина наслідує мовлення старших,їх поведінку,взаємостосунки.Саме тому,логопедичні заняття ми перетворюємо  на жвавий і стимулюючий навчальний простір.

Звіт директора ліцею Алли КІЯЩУК про діяльність закладу в 2023-2024 н.р.

Переглянути звіт директора

Ліцей №15 » Виховна робота » Пресцентр » Всесвітній день пам'яті Чорнобильської трагедії

Всесвітній день пам'яті Чорнобильської трагедії

◾️38 років тому, у ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, сталася Чорнобильська катастрофа – найбільша техногенна аварія☢️💥, класифікована за сьомим, найвищим, рівнем небезпеки згідно Міжнародної шкали ядерних подій.
◾️Заходи присвячені #Всесвітньому_дню_пам'яті Чорнобильської трагедії відбулися у ліцеї. Години спілкування, бібліотечні уроки, тематичні виставки літератури та екскурсії до музею мали на меті показати учням , що Чорнобиль не має права на забуття 🇺🇦
◾️Школярі спільно зі співробітниками музею хвилиною мовчання вшанували рятівників.