Школа № 15 міста Хмельницького
  • Головна


Календар

Календар свят України. Граматика української мови

Опитування

Ваші бали за три ЗНО?

Популярне

Останні новини:

    Тиждень початкових класів триває…

    Сьогодні «Математичне шоу» відбулося у кожному класі. Цікаві завдання, ігри, конкурси тішили усіх без вийнятку!

    Далі буде…

     

    Тиждень початкової школи в нашому ліцеї розпочався із Дня рідної мови. Долучилися до проведення всі учні початкових класів. Діти в захваті. Рідна мова колискова наш захист, і наша зброя.

     

     

    # Мій талант - бути щасливою дитиною
    У рамках тижня поінформованості про дітей з ООП дефектологи КЗЗСО «Ліцей № 15 імені Олександра Співачука» Наталія Веляник і Катерина Кривошей провели виховний захід «Особливий погляд». Третьокласники не тільки дізналися про умови, створені у ліцеї для навчання дітей з порушеннями зору, але й самі спробували відчути, як по-особливому сприймає світ незряча людина. Впродовж заняття діти познайомились зі шрифтом Брайля, сучасними пристосуваннями для читання, письма та відтворення інформації, з побутовими приладами та настольними іграми для незрячих людей.
    Учні прийшли до висновку, що люди з порушеннями зору можуть вести повноцінне життя, бути корисними членами суспільства. А наше толерантне ставлення, допомога і розуміння цьому сприятимуть.
      


     

    Діти та вчителі Ліцею №15 імені Олександра Співачука ХМР запрошують першокласників у свою дружню родину

    Дивитись відео тут

RSS
Ліцей №15 » Виховна робота » Пресцентр » Тиждень української мови

Тиждень української мови

#тижденьукраїнськоїмови #Шевченківськічитання Шевченківські читання “Єднаймо Україну Тарасовим словом”пройшли сьогодні у 6- В класі.Здобувачі освіти цитували знамениті твори Великого Кобзаря : "Заповіт", "Реве та стогне Дніпр широкий","Садок вишневий коло хати" .Була оформлена книжкова виставка-ілюстрація “Твоїх поезій слів високих вінчає слава вікова”.А журі визначало переможців.
Тарас Григорович Шевченко – безсумнівно, одна з найяскравіших постатей в історії української культури. Його життя і творчість переплелися в неперевершений шедевр, що змінив обличчя не лише літературного світу, але й духовної культури всього народу.Поет, митець, публіцист, Тарас Шевченко став символом боротьби за права та гідність українського народу. Його поезія – це не лише слова, але й глибоке відображення національної ідентичності, болючої історії та вічного прагнення до свободи.Без імені Тараса Григоровича Шевченка неможливо уявити нашої культури, нашої літератури, нашої країни. Він – не лише поет, він – духовний лідер, який завжди нагадує нам про нашу історію, наші коріння та нашу незалежність.Цей захід не лише відзначив велич та значення Тараса Шевченка для українського народу, але й об’єднав усіх присутніх у спільній любові до його творчості та спадщини.

 
Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо: зареєструватися або ввести логін та пароль.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Яке місто є столицею Хмельницької області
Ответ:*