Нова українська школа

Нова українська школа - це новий освітній простір, який має бути зручним та комфортним для кожного учня. З цією метою у школі змінюється просторово-предметне оточення класних приміщень. Планування і дизайн освітнього простору спрямовується на розвиток дитини та її мотивації до навчання.
За рахунок субвенції з Державного бюджету та коштів міського бюджету, закуплені сучасні засоби навчання та обладнання.
З метою забезпечення якісної сучасної та доступної освіти, створені відповідні предметно-розвивальні освітні середовища.
Вчителі 1-х класів у новому 2020/2021 навчальному році отримали:
- друковані засоби навчання: комплекти навчально-наочних засобів для навчання грамоти, набори таблиць та плакатів до основних розділів програми для вивчення предметів «Українська мова», «Математика», «Я досліджую світ», карти настінні;
- контрольно-вимірювальні інструменти: метр навчальний з сантиметровим діленням, трикутник, циркуль;
- моделі: набір геометричних тіл та фігур, глобуси;
- прилади та пристосування: терези демонстраційні з набором важків, набір для вивчення часток і дробів, компас шкільний, мікроскоп шкільний;
- інвентар: набір лабораторний демонстраційний;
- набори настільних розвивальних ігор.